Rogue Legacy 2: Tüm Skar Konumları ve Gereksinimleri

Rogue Legacy 2 Scars: Tüm Konumlar

Rogue Legacy 2 Scars - Bir kılıç tutan ve bir fenerin üstünde duran bir kahraman, etrafında havada yüzen runeler bulunan kırmızı bir küreye bakıyor

Tüm Rogue Legacy 2 Scars’ı nerede bulabileceğinizi bilmek istiyorum? İlk patronu veya Haliç’i indie oyununda bildikleri gibi yendikten sonra, kupaların kilidini açan özel zorluklara ve güçlü, kalıcı bonus satın almak için kullanabileceğiniz ruhlara erişebilirsiniz. Bununla birlikte, bu zorluklara ilk etapta erişmek için, her biyomun belirli alanlarında yüzen kırmızı bir run gibi görünen karşılık gelen yara izini bulmanız gerekir.

, Charon’un teknesine girmek yerine Erebus’u bulmak için hub alanının sağındaki binaya girin. Onunla konuş ve başlamak için bir meydan okuma seç. Mücadeleyi tamamlamaya sınırsız denemeleriniz olacak, bu yüzden burada ölürlerse karakterinizi kaybetme konusunda endişelenmeyin.

Soul Shop’ta geçirebileceğiniz herhangi bir yara meydan okumasını tamamladığınızda yukarıda belirtilen ruhları kazanacaksınız. Erebus’un bulunduğu odanın sağ tarafındaki nesneleri kullanarak tavandaki boşluğa tırmanarak dükkana ulaşabilirsiniz. Dükkana ulaştığınızda, orada bulduğunuz iki kapüşonlu figürle konuşun.

İşte tüm Rogue Legacy 2 Scar konumları:

 • – Herhangi bir haliç yen, yara izi almak için erebus bulun ve sonunda evinin kilidini aç
 • A – Erebus’un yanındaki ikinci yara izini bulana kadar onarım erebus skarını girin, seviyede ilerleyin
 • Ağır silahlar – Bir şömine bulana kadar onarma erebus yara izini girin ve ilerlemeye girin. Sağdaki duvarda sihir kullanın ve skara ulaşana kadar yürüyün
 • İki Usta – başlangıcında Citadel Agartha, Fener’e atlayın, sonra bir platform oluşturmak için gölgelik yeteneklerini kullanın, böylece yara izini alabilirsiniz (Gereksinimler: Haliç Lamech’i yen ve Ranger sınıfının kilidini açın)
 • Dar praksis – Pizza Mundi’nin içine girin Eksen Mundi Bölge, sonra odanın sonundaki kütükleri yok et. Biraz keşfettikten sonra yara izini bulacağınız duvardaki çatlaktan tırmanmak için etkileşim düğmesine basın (Gereksinimler: Eksen Mundi’de boş canavarları yen ve cüce sınıfının kilidini açın)
 • Kergelen Platosu . Uçurumun yanında, ya atlayarak ve bir büyü yaparak veya barbarın savaş ağlama yeteneğini kullanarak açabileceğiniz kırılabilir bir duvar var. Mağaranın içine kapıya girin ve skar bulana kadar aşağı tırmanın (Gereksinimler: Haliç Naamah’ı yen)
 • Pishon Kuru Göl Mor bariyerlerle korunan ve namlu üzerindeki etkileşim düğmesine ekranın en sol tarafına basan lore oda. (Gereksinimler: Haliç Enoch’u yen)
 • ve en büyük varil ve kutu yığınındaki en yüksek namlu üzerindeki etkileşim düğmesine basın. İkinci kitaba ulaşana ve sağınızdaki duvarda bir büyü veya yetenek kullanıncaya kadar irfan odasından geçin. (Gereksinimler: Haliç Tubal’ı yen)
 • Yayılan Zehir – içinde Stygian çalışma, . (Gereksinimler: Prime Lamech’i yen)
 • Hayatın korunuşu Bölgenin sonunda (Gereksinimler: Prime Boid Canavarları Yenmek)
  Asi Yolu – Kerguele Platosu Lore Odası’nın içindeki duvarı kırın ve içinde bir yara izi bulunan gizli bir alan bulmak için tünelin yarısında ‘Odaya Gir’ düğmesini kullanın (Gereksinimler: Prime Naamah’ı yen)
 • İki Sevgili – içeri , Enoch’a karşı bonus hasarı verecek öğeyi bulduğunuz yerde, köprüden yürümek için etkileşim düğmesini kullanın. Kulenin tepesine çıkın ve diğer tarafa atlayın, duvarı sola sararak.
 • Kabus Önsözleri – içinde Citadel Argatha, Fenerlerin bir göğsüne doğru ilerleyen odayı bulun ve soldaki duvarın yarısında bir büyü veya yetenek kullanın. Bu, lore odalarla dolu bir kule açacak. Kulenin tepesine tırman ve yara izini bulma hakkına bakın (Gereksinimler: Prime Irad’ı yen)
 • Pishon Kuru Göl . Köprüden çıkın ve soldaki duvarda suyun yüzeyine yakın bir büyü veya yetenek kullanın.
 • – içinde Uzak kıyılar, Üstte yara izi bulunan bir kaya bulmak için sarı ışınlanma portalının sağındaki gölün karşısına atlayın (Gereksinimler: Prime Tubal’i yen)
 • Farklı Boyutlar – Eğitici alanına geri dönmek için becerilerinizi kullanın. Kulenin tepesine ulaşmak için fenerlere basın ve içinde oklar ile tahta duvara atlayın. Çift atlayın ve sola doğru ilerleyin ve yakınlarda kamp ateşi olan bir platforma ulaşmalısınız. Gizli bir pasaja düşmek için kamp ateşinde dururken aşağı bas ve atlayın. Bir seviye daha bırak ve gizli bir kapı bulmak için sağa doğru koş. Dibine bırak Bu yeni alan ve bu odaya son yara izi ile girmek için gizemli anahtarı kullanın (Gereksinimler: Prime Cain’i yen)

Bunlar tüm Rogue Legacy 2 Scars’ın yerleri. Tüm ana patronlarla savaşmak için yeni oyun oynamanız gerektiğinden, her birini almanız biraz zaman alabilir, ancak tüm yara izlerini bulduğunuzda, oyunu hemen hemen tamamladınız. Öyleyse neden zevk alacak başka bir harika oyun bulmak için en iyi roguelike oyunlarına bakmıyorsunuz??

Dave Irwin Dave, biraz karanlık ruhlar veya canavar avcı yükselişine kısmi ve eğer Street Fighter 6 gibi dövüş oyunları oynamıyorsa, onu Diablo 4’teki sevgili evcil hayvanlarıyla düşmanları çıkardığını, Starfield ve The Starfield ve The Alanı’nı keşfettiğini göreceksiniz. Baldur Kapısı 3 Fantezi Dünyası.

Rogue Legacy 2: Tüm Skar Konumları ve Gereksinimleri

. Hala buraya ve oraya bağlanmak için bazı gevşek uçlar var, ama en kötüsü arkamızda. ? Gizemli anahtar ve gerçek son ile birlikte, tüm gizli yara izlerini bulmak olabilir […]

1 Haz 2022 2022-06-01T13: 10: 35-04: 00

Rogue Legacy 2’de çok fazla zaman geçirdik ve devam etmeye hazırım. Hala buraya ve oraya bağlanmak için bazı gevşek uçlar var, ama en kötüsü arkamızda. ? Gizemli anahtar ve gerçek son ile birlikte, tüm gizli yara izlerini bulmak Rogue Legacy 2’nin üçüncü büyük zorluğu olabilir. . Bunu sizin için burada, elbette, bazı kullanışlı ekran görüntüleri ile birlikte listeleyeceğiz. Hepsini kendim yaptım, çünkü hiçbir makul insan bunu yardım almadan kendilerine yapmamalı.

Rogue Legacy 2’de Her Scar Nasıl Bulunur 2

Mending Erebus
Bunu ilk kez herhangi bir patronu dövdükten sonra alırsın. Drift House görünecek ve içinde Geras’ı bulacaksınız. Bu uykulu kapüşonlu adam sizi bir kavram olarak yara izleri ile tanıştıracak ve birincinizle başlayacak.

Basit bir başlangıç
Erebus’u tamircinin sonuna kadar al ve bunu alacaksın. Yeterince kolay, ama burada bitmedin!

Ağır silahlar

Erebus’u tamirde saklayan başka bir yara izi var. Bu gizli koleksiyonların gerçekten gizli ve tahsil edilebilir olduğunu bilgilendiren bir öğretici mesajla karşılaşana kadar ilerleme. Burada bir şömine ve hemen yanında çatlak bir duvar var. Çok tatlı, mahzen kapı oyunları.

İki Usta

Bunu Citadel Agartha, Haliç Lamech’teki ilk patronu yendikten sonra göreceksiniz. İlk odada bile! Ulaşılamaz görünüyor, ama bir ranger sadece bir platform bırakıp ona doğru yürüyebilir.

Dar praksis

Pizza Mundi, asla hiçbir şey düşürmeyen kırılabilirlerle dolu garip bir oda. Ama eşyaları sola kırdığınızda, arka planda büyük bir çatlak göreceksiniz. Bir istemi olmayacak, ancak çatlağın önünde dururken etkileşim düğmesine basın ve yeni bir odaya zooped olacaksınız. Scar, eksen mundi patron dövüşünün boş canavarlarını yendikten sonra burada görünecek.

Blade Gül

? Haliç Naamah’ı yendikten sonra buraya geri dönün ve heykelin arkasındaki duvardaki çatlağı arayın.

Kapalı alan

Bu, stygian çalışmasında o büyük kitap odasında saklanıyor. Relic ve Apple Odalar arasındaki iki boşluk engeliyle engellenen bir taneyi biliyorsunuz. Üçüncü satırda, namlu ile sola kadar etkileşime girin. Bu oda, bölgenin patronu Haliç Enoch’u yendikten sonra yara izini içerecek.

Otomat

Pishon Dry Lake’deki depoya ulaştığınızda hiçbir şey kırmayın! Notlardan biri size aksesuarların nerede saklandığını söyleyecektir. O varil üzerinde dururken bu kesin noktada durmanız, etkileşim kurmanız (bir kez daha istemeden) ve elbette Haliç Tubal Patronunu yenmeniz gerekiyor.

Yayılan Zehir

Haliç Lamech’in ana versiyonunu yendikten sonra bu yara izini bir ng+ koşusuna kadar bulamazsınız. O gonghead boşluk canavarı gerizekasına yol açan odada, çatıda bir çatlak var. Birkaç ekstra çift atlamanız olduğunda oraya atlayın ve yara izini alın.

Hayatın korunuşu

Prime Haliç Naamah’ı yenmek bu yara izi Mundi Ekseninde Görünecek. Patron kapısı ile o son binanın çatısında. Özellikle daha önce ekran, ancak aynı bina. Soldan dışarı çıkın ve daha fazla engel olmadan takılacak.

Bunun için, Haliç Enoch’un ana versiyonunu yendikten sonra Stygian çalışmasında “Bulut Odası” na dönmeniz gerekecek. Zehirli Düşünceler Insight’ı Bulduğumuz Gözlemevi’ne geçin. . Teleskopun yanından geçin ve düşerken duvara sola sarılın. Bu platformları hazırladığınız sürece, göremediğiniz birine ineceksiniz. Sola yürüyün ve yara izi için gizli kapıyı bulun.

Kabus Önsözleri

. Bu gereksinimi karşıladıysanız, yara izi bu gizli bölgede olacak.

Atlantis Spire

Bunun garip bir gereksinimi var, bu yüzden dikkat ettiğinizden emin olun! Birincisi, elbette Haliç Tubal’ın ana formunu yenmelisiniz. Ama bu yeterli değil. Tek bir patron dövüşünü yenmeden önce farklı bir koşuda Pishon Dry Lake’e geri dönmelisin. Bunu yaparsanız, o alttaki benzersiz odadaki su seviyesini göreceksiniz (ışınlayıcı ve ayar çatalı olan) önemli ölçüde düştü ve çatlamış bir duvarı ortaya çıkardı.

Bir kez daha Kerguelien Platosu’nda çift atlama yadigarı aldığınız yere doğru gideceksiniz. Prime tubal yenildikten sonra sudaki küçük platformda yeni bir yara izi görünecek.

Bu kılavuzun geri kalanını okuduktan sonra bu size şok olabilir, okuyucular. Bu son yara izi görünmek için arka camınızda Prime Cain’e sahip olmanız gerekir. Maksimum oyuncu işkencesi için, bu yara izini bulmak için gizemli anahtar tarafından açılan odada olmalısınız.

İlgili: Rogue Legacy 2: Gerçek son nasıl elde edilir

İşte burada. Gerçek son gibi, tüm bu şeyleri bulmaya uygun olmak için minimum ng+7’de olmanız gerekecek. Bu ana patronlar hayatınızın geri kalanında sizi rahatsız edecek. İyi eğlenceler!

Lucas White

Lucas çok sayıda video oyunu oynuyor. Bazen birinden hoşlanır. . . Bir e -posta göndermek istiyorum? [E -posta Korumalı].

Rogue Legacy 2 Scar

Oyundaki her yara izinin nasıl bulunacağına dair eksiksiz ve ayrıntılı rehber.
..
Rehber çeşitli ipuçları ve videolarla birlikte gelir ve mümkün olduğunca spoiler içermez.

7

2

1

1

1

.

Radamante
Не В сети

12.888
356 добавили В избранное

Огавение рck

.2)

.2)

Dream 3 (V1’e eklendi.

Rogue Legacy 2’de yeniyseniz, hangi yara izleri hakkında hızlı bir giriş.

Rıhtımda ilk patronunuzu (hangisi önemli değil) yener (hangisi önemli değil) bir ev görünecek: Drift House. İçinde solda Geras adlı bir NPC bulacaksınız. Onunla konuşmak yara izlerine girmenize izin verecek.

. Performansınıza göre sizi kupalar ve ruhlarla ödüllendirecekler.

İlk başta, yara izlerinin çoğu kilitli ve bulunamıyor.
Yine de belirli durumlarını karşıladıktan sonra, kalede bir yerde görünecekler . Bu hafızayı okumak (onunla etkileşime girerek) zorluğu sürüklenme evinde kullanılabilir hale getirecektir. Ezop’un tome’sinin bunun için gerekli olmadığını unutmayın.

Bir yara izinin kırmızı hafızası.

Var 16 yara izi Toplamda, en başından beri mevcut olan ilk. İsminde Mending Erebus, Size ne tür yaralar olduğuna dair bir açıklama verecek ve diğer 15 kişide elde edilen kupaları izleyecektir.

, ve gerçek zorlukları gidermek için yardım vermeyecek.
Mümkün olduğunca spoilersiz tutmaya çalışacağım ve doğrudan, ayrıntılı cevabı vermeden önce belirsiz ipuçlarıyla başlayacağım, böylece her türlü oyuncu onu kullanabilir.

. İpuçlarını umursamıyorsanız ve/veya okumak istemiyorsanız, işte tam 15 Video Çalma Listesi:
https: // youtube.com/playlist?liste = pll_kiyartwbzd8dgemsmuxknvch2xr1m

. Her yara izine atlayın veya daha fazla bilgi sahibi olmak için rehberde daha fazla hayal edin.
Spoilerden kaçınmak için isimleri dışarıda bırakıyorum ve bunun yerine sayıları kullanacağım.

Hakkında bilgi edin Erebu yaralarıS.

(Erebus’ta bir mağaranın içinde kapüşonlu bir figür oturuyor, .

.)

(.

Yeşil kapüşonlu bir figür, eylemini çılgınca taklit etmeden önce yakındaki duvara yaklaşır Bir ateş topu atmak.)