Marvel’in Midnight Suns Yeni Oyunu Plus Açıklandı | Yükleme, gece yarısı Suns Yeni Oyunu Plus Detaylar | Pcgamesn

Midnight Suns Yeni Oyunu Plus Detaylar

Eğer arıyorsan Midnight Suns New Game Plus Ayrıntılar, seni anladık. Rag-tag grubunuzu süper insanları topladınız ve Lilith’i gelecek haftaya parçaladınız, ama şimdi? Neyse ki, görevinizi tamamladıktan ve kıyametten kaçtıktan sonra, bunu tekrar tekrar yapabilirsiniz neredeyse İlk kez kazandığın her şey.

Marvel’in Midnight Suns New Game Plus açıkladı

Midnight Suns Yeni Oyunu Plus: Doctor Strange, Iron Man ve Scarlet Witch görülebilir

Merak edip etmediğini merak ediyor musun Marvel’in Midnight Suns New Game Plus modu Firaxis’ten Strateji Oyununda yer alıyor? Peki, oyundaki savaş ve karakterlerin tadını çıkarmaya devam etmek için oyunun hikayesini yendikten sonra hangi seçenekleri yaşayalım.

Birçok görev ve dişlerinizi oynarken gerçekten batırmanız için savaşla, Marvel’in gece yarısı güneşleri yenmek için düzinelerce saat sürecek. Ancak, farklı kahramanları denemek ve kendi Marvel’in Midnight Suns karakter katman listesinin eklenmesi, yeni bir oyun artı modunun eklenmesi, ilk çalıştırmanızdan sonraki oyundaki ilerlemeyi hızlandırmanıza gerçekten yardımcı olacaktır.

Marvel’in Midnight Suns New Game Plus

Marvel’in Midnight Suns, ana hikayeyi tamamladıktan sonra açılan yeni bir oyun artı moduna sahip. Yeni Game Plus, tüm açılı kahramanlarınız ve kozmetiklerinizle yeni bir kampanya başlatmanıza, arkadaşlık seviyelerinizi korumanıza, araştırma projelerinden kahraman gereksinimleri ve tüm kampanya boyunca mevcut tüm kötü adamlara ve görev türlerine sahip tüm bölgelerle birlikte. FIRAXIS’in oyunlarından beklendiği gibi, bu kapsamlı bir yeni oyun artı sistemi.

Ancak, her şeyi getiremezsiniz. Örneğin, kaynaklar, kahraman seviyeleri, Abbey yükseltmeleri ve bir sonraki oyuna taşıyamayacağınız yetenekler. Ayrıca, araştırmanız da devam etmeyecek, ancak yukarıda belirtilen gereksinimler kaldırıldı.

Marvel’in gece yarısı güneşlerini yenmek için uzunluk ve süre sizin için yeterli değilse, savaş sistemiyle etkileşime girerken ve kahramanlarınız için güverteler oluştururken bu sefer biraz daha hızlı bir ilerleme eğrisi ile tekrar yapabilirsiniz.

Marvel’in Midnight Suns’ın Yeni Oyunu Plus modunu kapsıyor. Başlamadan önce içeri giriyor ve oyuna genel bir bakış istiyorsanız, gece yarısı güneş karakterleri listemiz sizin için makaledir.

Yükten daha fazlası

Echo Apsey Echo Apsey, PS5, Xbox ve Nintendo Switch’i ve en büyük oyunları ve franchise’ları kapsayan beş yıllık deneyime sahip bir yazardır. Call of Duty, Xdefiant, Spider-Man 2, EA Sports FC, Starfield, Mortal Kombat 1, Street Fighter 6 ve daha fazlasında birçok rehber bulacaksınız. Ayrıca, yükün PS Plus Extra ve Premium Oyunlar listesini düzenli olarak günceller ve aylık PS Plus ve Xbox Game Pass oyunları listelerini yazarlar. PS5, Xbox ve Nintendo Switch için donanımların yanı sıra oyunlarda incelemeleri ve özellikleri de bulabilirsiniz. Zaman yazarken, Gamescom, WASD gibi endüstri etkinliklerine katıldılar. Ayrıca, üniversitede yazma yolculuğuna başladığından beri, düşmüş, mavi protokolün, Diing Light 2’nin Lordları’nın arkasındaki ekiplerle röportajlar yaptılar.

Network N Media, Amazon Ortakları ve Diğer Programlar aracılığıyla nitelikli satın alımlardan komisyon kazanır. Makalelere satış ortağı bağlantılarını ekliyoruz. Şartları Görüntüle. Yayın sırasında fiyatlar doğru.

Midnight Suns Yeni Oyunu Plus Detaylar

Eğer arıyorsan Midnight Suns New Game Plus Ayrıntılar, seni anladık. Rag-tag grubunuzu süper insanları topladınız ve Lilith’i gelecek haftaya parçaladınız, ama şimdi? Neyse ki, görevinizi tamamladıktan ve kıyametten kaçtıktan sonra, bunu tekrar tekrar yapabilirsiniz neredeyse .

Midnight Suns New Game Plus tam olarak neyi içeriyor?? Hulk gibi aşırı güçlü bir gece yarısı güneş karakterine sahip olmak, işleri çok kolaylaştırıyor mu?? Peki ya kazanmak için çok çalıştığın tüm bu kozmetikler? Bu yıl yayınlanan en iyi PC oyunlarından birini tekrarlamak istiyorsanız, gece yarısı yeni oyun artı modunda ihtiyacınız olacak tüm ayrıntılara sahibiz.

Midnight Suns New Game Plus: Geceyarısı Suns'ta yeni oyun artı moduna başladığınızda görünen bir mesaj

Midnight Suns New Game Plus

Midnight Suns’ın yeni bir oyun artı modu var, burada kampanyayı ilk kez açtığınız şeyi kullanarak tekrar ele alabiliyorsunuz. Yani Lilith’i önümüzdeki hafta parçalayıp dünyayı kurtardıktan sonra, bunu tekrar tekrar yapabilirsiniz.

Geceyarısı Suns’ta yeni Game Plus’a başladığınızda, önceki oyununuzdan birkaç şey taşırsınız. En büyük etkiye sahip iki önemli kapanış, arkadaşlık seviyeniz ve kahramanların kadrosudur, Kahraman kombinasyonları, karakterlerinizin zaten paylaştığı bağlantı nedeniyle anında mevcuttur. Kampanya aracılığıyla ilk kez açmış olabileceğiniz herhangi bir kozmetik de.

Yeni oyununuza başladığınızda devam etmeyen birkaç şey var Plus Run. Bunlar, topladığınız kaynakları veya öğeleri içerir (parlaklık vb.), kahraman yetenekleriniz, kahraman seviyeleriniz ve oyunu bitirmeden önce tamamlamış olabileceğiniz herhangi bir Abbey yükseltmesi. Tüm araştırmalarınız sıfırlanacak, ancak araştırmayı tamamlamak için şampiyon gereksinimlerinin kaldırılacağını belirtmek önemlidir, böylece sulu iyileştirmeler için doğrudan gidebilirsiniz.

Orada gece yarısı Suns New Game Plus modunda tüm ayrıntılar var. Lilith ve onun düşmüş ordusuyla tekrar mücadele edecek misin?? Artık gece yarısı Suns hediyeleri hakkında her şeyi bildiğinize göre, ilk kez almadıysanız, her kahramanla maksimum arkadaşlık almak bir doddle olmalı. Ayrıca en iyi gece yarısı Suns Hunter’a sahibiz ve Örümcek Adam burada inşa ediyor, böylece bu sefer gerçekten biraz hasar verebilirsiniz.

Paul Kelly Pcgamesn, PK’de rehber yazar, Lig Ligs’teki yeniden doğma zamanlayıcıyı beklerken, Baldur’un Kapısı 3’teki bir taverna etrafında asılı veya Starfield’daki yerleşmiş sistemlerde yoluyla savaşıyor. Onu biraz hasta hissettirse de tostu seviyor. Tereyağlı iyilik, ödemeye istekli olduğu ağır bir ücret alıyor.

Network N Media, Amazon Ortakları ve Diğer Programlar aracılığıyla nitelikli satın alımlardan komisyon kazanır. Makalelere satış ortağı bağlantılarını ekliyoruz. Şartları Görüntüle. Yayın sırasında fiyatlar doğru.