Hile Kodları (Doom Ebedi) | Doom Wiki | Fandom, Doom Ebedi Hile Kodları: Tüm hileler ve nerede bulunur | Pcgamesn

Doom Ebedi Hile Kodları: Tüm hileler ve nerede bulunur

Tüm Runes Kilidi.

Hile kodları, Disket ya da sadece Kodlar veya diskler, . Görevlerde toplanabilirler. Ardından, Mission Select’i kullanırken, görevleri oyuncu için daha az zaman alıcı hale getirmek için etkinleştirilebilirler. Örneğin, Misyon Taras Nabad’da zorluklardan biri, ağrı elementlerinde üç farklı zafer öldürme elde etmektir. Mission Select’i kullanırken, oyuncu anında sendeleme hilesini etkinleştirebilir, bu da tüm boss olmayan düşmanları tek bir vuruşta sendeliyor.

Hile kodlarının listesi []

Hile kodu adı Etki İçinde/by
Tüm Runes Tüm Runes Kilidi. Kıyamet Kalesi
Kıtlık modu Şeytanlar ölüme sağlık veya zırh bırakmaz.
Tüm Praetor takım elbise avantajlarının kilidi açıldı. Kıyamet Kalesi
Kült üssü
Tüm silahların kilidi açılır ve ustalaşır ve tüm ekipmanların kilidi açılır. .
Sonsuz ekstra hayat Oyuncunun sonsuz ekstra hayatı var Yeryüzünde Cehennem
Tüm silahların sonsuz cephanesi var. Süper Gore Nest
Anında Stagger Modu Tüm mermiler, patlamalar, alev kehanetleri veya anında şeytanları atlatıyor. . Nekravol Bölüm II
Parti modu Şeytanlar tam vücut gib, alt vücut GIB, üst vücut GIB, ekstremite kaybı ve ölümcül kafalarda konfeti haline geldi. Urlak
Powerup Modu: Çıldır Sonsuz Berserk Powerup. Sadece Dünya’da Cehennem, Exultia, Süper Gore Nest, Arc Complex ve Mars Core’da çalışıyor. Nekravol Bölüm II
Sonsuz Salgın Powerup. Mars Core
Sonsuz Overdrive Powerup. Taras Nabad
Gümüş mermi modu Saçma şeytanlar mermilerden, patlamalardan, alev kehanetlerinden veya atılmadan tek bir vuruştan ölür. Doom Hunter Üssü
Quakecon modu Nasıl oynadığınıza göre görünmez bir izleyici tezahürat. Tüm Praetor takım elbise avantajları satın almak

Trivia []

 • IDDQD ve IDKFA, Orijinal Doom’dan (1993) hilelere atıfta bulunur
 • Tüm hile kodlarını topladıktan sonra, Doom Kalesi’ndeki eski zamanlı PC DOOM’u oynamak için kullanılabilir (1993).
 • Hile kodları, ana seviyelerde veya

GameSpot Uzman İncelemeleri

Doom Ebedi Hile Kodları: Tüm hileler ve nerede bulunur

Doom Ebedi Hile Kodları

Slayer sürekli güç artışlarına, tüm rune veya praetor kıyafeti yükseltmelerini anında kilidini açmaktan bir şey yapmanıza izin veren bir hile koduna sahip olmayan bir kıyamet oyunu olmaz. Heck, bunu yapabilirsiniz, böylece tüm ripping ve yırtılmalarınıza tezahürat eden bir kalabalık var ya da Gibs ve Gore’un tüm görkemli duşlarını konfeti ile değiştiriyor. Doom Ebedi Hile Kodları, tüm Doom Ebedi Slayer kapılarına erişmenizi engelleyecektir, ancak bunları uygun gördüğünüz gibi kullanmakta özgürsünüz.

.

Gizli pasajlar bulan duvarlardan yumruk atıyoruz, böylece gerekmez, bu yüzden tüm kıyamet ebedi hile kodlarının nasıl ve nerede bulunacağına dair tam bir rehber hazırladık. Ana kampanya boyunca toplamak için toplam 14 hile var ve oyunun Telltale Yüzen Soru İşaretleri tarafından imzalanacaklar.

Tüm Doom Ebedi Hile Kodları Nerede Bulunur

İşte Doom Ebedi’deki her hile kodu:

 • Sonsuz ekstra hayat
 • İddqd
 • Anında Stagger Modu
 • Tüm Runes
 • Sonsuz cephane
 • İdkfa
 • Powerup modu: Saldırı
 • Gümüş mermi modu
 • Tamamen yükseltilmiş takım elbise
 • Powerup modu: Overdrive
 • Kıtlık modu
 • Parti modu
 • Powerup Modu: Çıldır
 • Quakecon modu

Sonsuz Ekstra Hayat Doom Ebedi İçin Hile Kodu

Sonsuz Ekstra Yaşamlar Konumu

Oyuncunun sonsuz ekstra hayatı var.

Bu Doom Ebedi Hile Kodu İlk Tentacle Monster ile karşılaştıktan sonra Cehennem Mission Mission’da bulundu metro istasyonunda. Tünelden sağa dönüş var, yol sola gider, sağdaki bir sandıkla bir kavşağa gelene kadar takip edin. Hava havalandırmasına atlayın ve sonsuz ekstra hayat hile kodunu göreceğiniz sonuna kadar koşun.

Sentinel zırh hile kodu doom ebedi

IDDQD Konumu

Sentinel zırh tüm görev için aktif.

Bu hile kodu, Süper av tüfeğini satın aldıktan sonra kültist temel görev ve yakın dövüş açmanız gereken birkaç kafesli bir arenaya yükselmek. Bunların hepsini açtıktan ve içerideki iblis ikramlarını öldürdükten sonra, merkezi kafeye bakın ve kafes içindeki yükseltilmiş bir platforma sallanmak için her iki taraftaki maymun çubuklarını kullanın. Doom Ebedi için Sentinel Zırh Hile Kodunu bulacaksınız.

Anında Stagger Doom Ebedi

Anında Stagger Modu Konumu

Mermiden bir vuruş, patlamalar, alev kehanetleri veya anında stagger iblis. Benzersiz patronlar üzerinde hiçbir etkisi yok.

Bu Nekravol Bölüm II’de bulacağınız ikinci hile kodu ve her iki Titan zincirini kırdıktan sonra bulunur, Ama portaldan geçmeden önce. Sizi bu arenaya getiren asansöre geri dönün, aşağı atlayın, 180’e dönün ve içinde hile kodu olan küçük bir tünel görmelisiniz.

Tüm runes kilidini açmış hile kodu doom ebedi

Tüm Runes Konumu

.

Bu aslında Kıyamet Kalesi’nde. Yeni görevlere yol açan merkezi konsolla karşılaşıyorsanız, hile kodu . Hile kodunu almak için kuleyi açmanıza gerek yok, ancak yaparsanız çok daha kolay. Kodu kapıyı açmadan almak için, kendinizi kapıdan önce sol kenarda konumlandırın ve kulenin etrafında sol kenarda, aşağıda inmeniz gereken bir açıklık var. Oyun burada ölümünüze düştüğünüzü varsayacağından bu zor, bu yüzden sadece Sentinel pillerle kapıyı açmayı tavsiye ediyoruz, sonra sol duvardaki açıklıktan aşağı inmeyi öneriyoruz.

Sonsuz cephane ebedi

Sonsuz cephane konumu

Tüm silahların sonsuz cephanesi var.

Bu hile kodu olabilir . Doğrudan Gore Nest’e bakıyorsanız, sola dönmeniz gerekir ve lavın hemen üstünde kırılabilir bir duvara sahip bir ağız görmelisiniz. Atlayın ve duvardan geçin, tünelden aşağı inmeye devam edin ve sonsuz cephane hile kodunu yakalayacaksınız Sorun yok.

Silah ustalığı doom ebedi hile kodu

İdkfa konumu

.

Bu Doom Ebedi Hile Kodu ARC kompleksi seviyesinde bir çamaşırhanede bulunur. Bu oda, seviyenin avcı kapısını bulduğunuz büyük atriyumdan hemen sonra. . .

Onslaught hile kodu doom ebedi

PowerUp Modu: Onslaught Konumu

.

Bu Mars Core Mission ve kendinizi bir topçu silahından kovduktan sonra bulmak oldukça kolay Ve kendinizi dokunaç şeytanlarıyla dolu bir uzay istasyonunda bulmak. Tentacle Demon yumurtlamalarıyla dolu bir odaya rastladığınız anda, içeri girip hemen sağa. Zeminde bir delik olmalı, ancak bunun sağında dev bir yüzen soru işareti ve güç modu: Onslaught hile kodu.

Gümüş mermi modu hile

Gümüş mermi modu konumu

Saçma şeytanlar mermilerden, patlamalardan, alev kehanetlerinden veya atılmadan tek bir vuruştan ölür.

Doom Hunter Base Mission, daraltıcı bir lazer ızgara engelinden geçtikten sonra ve lav dökülen bir hareketli platforma tırmanmak. Bundan kısa bir süre sonra dev bir sütunun etrafına sarılan tırmanabilir bir duvara varacaksınız. . .

Praetor takım elbise hile kodu

Tamamen yükseltilmiş takım yeri

Tüm Praetor takım elbise avantajlarının kilidi açıldı.

Bulabilirsin , Ve onu, geminin ön bölümünün hemen arkasında ve uncakyr konteynerinin hemen önünde düz görüşte gizlenmiş olduğu için zaten görmüş olabilirsiniz. Peki oraya nasıl çıkıyorsun? . .

Overdrive hile kodu doom ebedi

Sonsuz Overdrive Powerup, tüm görev için aktiftir.

Ama düşmüş titandan önce. Odaya girerken, sola bakın ve kırılabilir bir duvara göz atmalısınız – bu bir gore yuvasına ve Powerup moduna yol açar: Overdrive hile kodu ile karşılaşırsınız.

Kıtlık Modu Doom Ebedi Hileler

Kıtlık Modu Konumu

Şeytanlar ölüme sağlık veya zırh bırakmaz.

Bu olabilir Cehennem Nekravol seviyesinde bulundu. Kıtlık Modu Hile Kodunu almak için bu seviyeye çok fazla girmeniz gerekecek. Asansör olarak bir ceset kafesini kullanarak çıktığınız tek dönen başak makinesiyle arenadan hemen sonra bulunur. Arenadan çıktıktan ve bir sonraki koridorda bir Çapulcu ile savaştıktan sonra, sağınızda bir çift ceset kafes asansörünü fark etmelisiniz, bir boşluk bekleyin, sonra umut aşağı ve bu hile kodu içeren gizli bir daha düşük seviye bulabilirsiniz.

Parti Modu Doom Ebedi

Parti Modu Konumu

Şeytanlar tam vücut gib, alt vücut GIB, üst vücut GIB, ekstremite kaybı ve ölümcül kafalarda konfeti haline geldi.

Nekravol Bölüm II’de bulunan ve ilk büyük savaştan sonra bulunur Tüm dönen mavi, er, ruh suyu ile büyük arenada? Savaşı bitirdikten sonra, odanın sol tarafında bir koridor var, bunu aşağı indirin ve sonunda büyük bir düşüşe dikkat edin. İlk olarak, soldaki küçük bir çıkıntıya atlayın, sonra atladığınız yere bak ve aşağı bak. Küçük bir kırılabilir duvar var, bu yüzden kendinizi indirin ve parti moduna ellerinizi almak için elinizden geleni yapmak için hile yapmak.

Doom Ebedi Berserk Hileleri

Haritada Sonsuz Berserk Powerup. Yalnızca ‘Dünya On Dünya’, ‘Exultia’, ‘Super Gore Nest’, ‘Arc Complex’ ve ‘Mars Core’da çalışır.

Bu İkinci halkayı hizaladıktan sonra Urmak’ta bulundu. Kontrol odasının dışında bırakın ve tekrar sola bak ve küçük bir tünelle kayalık bir oyuk fark etmelisiniz – içeri atlayın ve bir çıkıntıya atlayın ve Doom Ebedi’de Berserk Hile Kodunu bulacaksınız.

Quakecon modu konumu

Nasıl oynadığınıza göre görünmez bir izleyici tezahürat.

Hile kodlarını etkinleştir Doom Ebedi

Doom ebedi hileleri nasıl etkinleştirir

Doom Ebedi’de hileleri nasıl açacağınızı merak ediyorum? Aslında oldukça kolay, ancak sadece birçok Doom Ebedi Misyonu arasındaki hileleri etkinleştirebilirsiniz. Bunu, Mission Select’i ana menüde kullanarak veya Doom Kalesi’nde bir görev seçerek yapabilirsiniz. Hile Kodları menüsünü getirmek için R tuşuna basın, hangi hileleri açmak ve kapatmak istediğinizi seçmenizi sağlar.

Ve işte burada, tüm doom ebedi hile kodları ve onları nerede bulacağınız. Her türlü diğer oyun için kardeş sitemizde kodlar site kodlarımızdaki oyun kodlarının veritabanını deneyin.

. Rainbow Six Kuşatması oynamadığı zaman, onu FPS oyunlarında av tüfeği tasarımında acı çekiyor veya Fallout 4.

Network N Media, Amazon Ortakları ve Diğer Programlar aracılığıyla nitelikli satın alımlardan komisyon kazanır. Makalelere satış ortağı bağlantılarını ekliyoruz. Şartları Görüntüle. Yayın sırasında fiyatlar doğru.

Doom Ebedi Hile Kodları

Önceki oyunların aksine, hile kodları Doom Eternal, kullanılabilir hale gelmeden önce keşfedilmesi gereken tahsil edilebilir eşyalardır. İlgili hilelerine uygun tasarımlara sahip disket olarak görünürler.

Kilidi açılmış bir kodu etkinleştirmek için ana menüden Misyon Seç seçeneğini seçin ve “Hile Kodları” menüsünden istenen kodları seçin. Hile kodları sadece daha önce temizlenmiş görevlerde kullanılabilir ve aktif olduğunda avcı anahtarlarını gizler, ancak hile kodlarıyla bulunan diğer koleksiyonlar yine de oyun ilerlemesine sayılır. Bir hile kodu etkin olsa da, hile işleviyle çelişecek nesneler kullanılamaz (örneğin, tüm runes hilesi yürürlükteyken runestonlar etkileşime giremez).

. Ayrıca “Genie lambası” başarısını tamamlayacak ve ilgili kilometre taşını işaretleyecek.

Bazı hile kodları yalnızca ana kampanyada kısıtlı uygulanabilirlikleri nedeniyle mevcuttur. Hile Seçimi menüleri Eski Tanrılar, Birinci Bölüm Ve Bölüm iki “Tüm Runes”, “IDKFA”, “Tamamen Yükseltilmiş Takım” veya “Berserk”.

Master seviyeleri veya kalabalık modunda hileler mevcut değildir.

Hile Kodlarının Listesi [Düzenle]

İmaj Kodlamak Etkileri Seviye Bulundu
Sonsuz ekstra hayat Sınırsız ekstra hayat kazanmak. Yeryüzünde Cehennem
İddqd Tüm görev için Sentinel zırhının etkilerini kazanın, oyuncu tarafından alınan hasarı önemli ölçüde azaltarak. Kült üssü
Gümüş mermi modu Merdiven, patlamalar, alev kehanetleri veya şık bir şekilde vurulduğunda anında düşmanlar ölür. Doom Hunter Üssü
Sonsuz cephane Varlık (Güncelleme 2’den itibaren) ve Sentinel Hammer hariç tüm silahların sınırsız cephanesi vardır Süper Gore Nest
İdkfa Tüm silahlar ve ekipmanların kilidi açılır ve ustalaşır. Mevcut değil Bölüm Bir veya Bölüm iki ile ilgili Eski Tanrılar, Tüm silah ve ekipmanlar varsayılan olarak ustalaştığından. Ark kompleksi
Powerup Modu – Salgın Tüm görev için sınırsız bir saldırı etkisi kazanın, dört tarafından verilen tüm hasarı çarparak. Mars Core
Powerup Modu – Overdrive . Taras Nabad
Kıtlık modu Şeytanlar sağlık veya zırhı ölümle düşürmeyecek ve oyuncuyu sadece hayatta kalmak için önceden yerleştirilmiş pikaplara güvenmeye zorlayacak. Bu hile (ve başkaları yok) aktif ödüller ile bir görevi tamamlamak Dünya podyumunda cehennem ve “oruç ustası” başarısı. Nekravol
Parti modu Vücut parçalarını yok etmek ve ölümcül kafa vuruşlarının puanlanması şeytanların konfeti patlamasına neden olacak. Nekravol – Bölüm II
Anında Stagger Modu İblisler, mermiler, patlamalar, alev kehanetleri veya şık. Patronlar üzerinde çalışmıyor.
Powerup Modu – Berserk Tüm görev için sınırsız bir çatal etkisi kazanın, düşmanların bir vuruşla çıplak elle öldürülmesine izin veriyor. Sadece Dünya, Exultia, Süper Gore Nest, ARC Complex ve Mars çekirdek seviyelerinde kullanılabilir. Urlak
Tüm Runes Tüm runelerin kilidini açar. Bölüm Bir veya Bölüm iki ile ilgili Eski Tanrılar, Tüm standart runes varsayılan olarak açıldığından. Kıyamet Kalesi
Tamamen yükseltilmiş takım elbise Praetor kıyafeti için tüm avantajların kilidini açar. Bölüm Bir veya Bölüm iki ile ilgili Eski Tanrılar, Tüm dava avantajlarının kilidi varsayılan olarak açıldığından. Kıyamet Kalesi
Quakecon modu Rip ve yırtılırken hayranların neşelendirdiğini duyun! Praetor takımını tam olarak yükselttikten sonra açıldı

Trivia [düzenleme]

 • Berserk hile ile fark edilen hafif bir hata, bir testere animasyonunu oynayabilmesidir, ancak sadece Mars Core’da.
 • IDDQD ve IDKFA hile kodları, orijinal kıyametteki meslektaşlarının adını almıştır. İlk kod dokunulmazlık sağlarken, ikinci kod tüm silahlar, cephane ve anahtarlarla birlikte megaarm veriyor.