Doom Ebedi Nekravol Koleksiyon Konumları, Doom Ebedi: Nekravol 1 Sır Haritalar ve Konum |

Doom Ebedi: Nekravol 1 Sırlar Haritalar ve Konum Doom Ebedi Kılavuzu, İzlenecek Yolcu

Automap İstasyonu – Yukarıdaki jetonun sağına doğru bırakın.

Doom Ebedi Nekravol Koleksiyon Yerleri

Nekravol, Doom Ebedi’de 10. Görev ve 18 koleksiyon yeri içerir (3 oyuncak, 2 ustalık jetonu, 2 kodeks sayfası, 1 hile kodu, 1 sentinal kristal, 1 albüm, 3 praetor takım elbise tokenleri, 2 gizli karşılaşma, 3 ekstra can). Bu yol izi, Doom Ebedi’deki tüm Nekravol koleksiyonlarına rehberlik edecek. Bir şeyi kaçırdıysanız, görev seçerek alabilirsiniz.

 • Oyuncaklar: 3
 • Ustalık Jetonları: 2
 • Kodeks sayfaları: 2
 • Hile Kodları: 1
 • Sentinel Crystal: 1
 • Albümler: 1
 • Praetor takım elbise jetonları: 3
 • Gizli Karşılaşmalar: 2
 • Ekstra Hayat: 3

Bu bölümdeki tüm koleksiyonlar kronolojik sırayla listelenmiştir. Her şeyi kaçırırsanız, görevin sonunda kilidini açtığında hızlı seyahat kullanabilirsiniz.

Sentinel Crystal #1 – Duvar toplarından sola veya sağa gidebileceğiniz ilk alanda, bu kristali bulmak için sola gidin.

Codex #1 (Nekravol – Bölüm I) – Binaya girip düşman grubunu öldürdüğünüzde, bu kodeks bulmak için aşağı inmek yerine üst platformlara atlayın.

Ekstra Yaşam #1 – İlk karşılaşma alanında, bölgedeki düşmanları öldürdükten sonra düğmenin üzerinde durarak büyük kapıyı açın. Henüz büyük kapıdan geçme. Bunun yerine, açık pencerenin sol kulede olduğu yere atlamak için çubukları kullanın ve yanındaki duvara alın. Duvardan tırmanın ve buna ulaşmak için içeri atlayın.

Oyuncak #1 (Cehennem Baronu) – Yukarıdaki pikaptan zemindeki deliği bırakın.

Praetor Suit Jeton #1 – Kalibas’ı öldürdükten sonra, bu jetonu bulmak için yan odaya gidin.

Ustalık Token #1 – Kırıcı Tuzağı ile odada, girdiğiniz yerden karşı tarafta olacak.

Praetor Suit Token #2 – Tuzak odasının yolunu takip edin, hemen açık.

Automap İstasyonu – Yukarıdaki jetonun sağına doğru bırakın.

Gizli Karşılaşma #1 – Son Praetor takım elbise jetonundan hemen sonra, geniş bir odada bir boşlukla atlamanız gerekiyor (her yerde kafeslerde insanlar var). Praetor takım elbise jetonunun yakınındaki çıkıntılardan, bir boşluk bulmak için düşüp dönebilirsiniz (hikaye ilerlemesi için nereye atlamanız gereken yönün tersi). .
Bu karşılaşma sağa bir asker ve sola bir cehennem şövalyesi ortaya çıkarıyor ve her ikisini de öldürmek için sadece 10 saniyeniz var. Bu noktada uncakyriniz varsa, cehennem şövalyesi için çok iyi bir seçim veya sadece içine sahip olduğunuz güçlü silahı koy.

Oyuncak #2 (Gladyatör) – Gizli karşılaşma konumundan hemen yukarı ve köşede.

Extra Life #2 – Dördüncü karşılaşma odasından sonra, bir duvar kapmak için bir köşeye atlamanız, bunu bulmak için koridordan aşağı inin.

Oyuncak #3 (Doom Hunter), Ustalık Token #2 – Beşinci karşılaşma odasından önce iki kırıcı tuzağının altında yürüyorsunuz. İlk tuzağın altındaki sağ duvarda bu öğeyi bulmak için kırılabilirsiniz. Ustalık jetonu hemen yanında oturuyor.

Hile Kodu #1 (Kıtlık Modu) – Soldaki ilk anahtarı kullandıktan ve sağdaki ikinci kırıcı tuzak setinden geçtikten sonra, aşağıdaki odadaki deliği bırakın (Kafesler yukarı doğru hareket eder).

Codex #2 (Ebedi Alev Yakıt – Bölüm I) – İkinci kafatası anahtarını etkinleştirmek için sola gitmek yerine, sağdaki köşeye gidin.

Gizli Karşılaşma #2 – İlerlemek için kapıyı açmak için her iki yeşil kafatası anahtarını etkinleştirdikten sonra, Oyuncak #3 ve Mastery Token #2’den önce iki odaya geri dönün. Şimdi bu gizli karşılaşma noktasına giden kapı şimdi açık olacak. Önceki karşılaşmaya benzer, ancak sağınızda bir cehennem baronu ve iki zombi doğuruyor ve 30 saniyeniz var. Baron’a mümkün olduğunca hızlı bir şekilde pompalayın, ardından zombileri hızlı bir şekilde temizleyin.

Albüm #1 (Keen – Sebzelerinizi Yemelisiniz) – Gizli Karşılaşma Başlangıç ​​Noktasından Köşedeki Merdivenlerden Yukarı.

Extra Life #3 – Son karşılaşma odasında, arkadaki platforma atlamak için orta alanın yanındaki çubukları kullanın, ardından bu toplama ile platforma geçin.

Praetor Suit Jeton #3 – Doğrudan yolunuzda, heykeli seviyenin sonuna gelmek için aşağı indirmeden önce, göz ardı edemem.

Doom Ebedi Nekravol’de bulabileceğiniz koleksiyonların% 100’ü.

Diğer tüm görevler için, Doom Ebedi Koleksiyon Kılavuzu’nun tamamını kontrol edin.

Doom Ebedi: Nekravol 1 Sırlar Haritalar ve Konum Doom Ebedi Kılavuzu, İzlenecek Yolcu

Doom Ebedi - Misyon 10

Doom Ebedi Kılavuzumuzun bu sayfasında, oyunun onuncu seviyesinde bulunan tüm koleksiyonları bulacaksınız – Nekravol 1.

Unutmayın, bir şeyi kaçırdıysanız, bu göreve istediğiniz zaman geri dönebilirsiniz. Ancak, tüm koleksiyonları/sırları kaydetmek için bunu tamamlamanız gerekir.

Bu bölüm yalnızca koleksiyonları almanın yerleri ve yolları açıklanmaktadır. Görev izlenecekleri bir Bu kılavuzun ayrı bölümü!

 • Kristal
 • Nekravol – Bölüm 1
 • Oyuncak – Cehennem Baronu
 • Avantaj
 • Ustalık jetonu
 • Avantaj
 • Otomobil istasyonu
 • Oyuncak – Gladyatör
 • Oyuncak – Doom Hunter
 • Ustalık jetonu
 • Ebedi Alev Yakıt – Bölüm 1
 • Hile Kodu – Şeytan Damlası Yok
 • Avantaj
 • Ekstra hayat

Kristal

1 - Doom Ebedi: Nekravol 1 Sırlar Haritalar ve Konum - Koleksiyon ve Sırlar - Doom Ebedi Kılavuz

Göreve başladıktan kısa bir süre sonra kristali bulabilirsiniz - Doom Ebedi: Nekravol 1 Sır Haritaları ve Konumu - Koleksiyon ve Sırlar - Doom Ebedi Kılavuz

Göreve başladıktan kısa bir süre sonra kristali bulabilirsiniz. Sadece köprüyü geçmeniz ve sonra kapıdan geçmek yerine sola dönmeniz gerekiyor. Sır yolun sonunda.

Nekravol – Bölüm 1

2 - Doom Ebedi: Nekravol 1 Sırlar Haritalar ve Konum - Koleksiyon ve Sırlar - Doom Ebedi Kılavuz

Hemen kapıyı ve baştan sola gidin - Doom Ebedi: Nekravol 1 Sırlar Haritalar ve Konum - Koleksiyon ve Sırlar - Doom Ebedi Kılavuz

Kapıdan geçin ve hemen sola dön. Mümkün olduğunca yüksek tırmanmak için kaya çıkıntılarını kullanın. En üstte, zırh ve sağlık malzemelerinin yanı sıra bir not bulacaksınız.

Oyuncak – Cehennem Baronu

3 - Doom Ebedi: Nekravol 1 Sırlar Haritalar ve Konum - Koleksiyon ve Sırlar - Doom Ebedi Kılavuz

Bu oyuncağı elde etmek için, önce doğru seviyeye ulaşmak için çıkıntılı sivri uçları kullanmanız gerekir - Doom Ebedi: Nekravol 1 Sır Haritaları ve Konumu - Koleksiyon ve Sırlar - Doom Ebedi Kılavuz

Bu oyuncağı elde etmek için, önce doğru seviyeye ulaşmak için çıkıntılı sivri uçları kullanmanız gerekir. Son artıştayken, tırmanma duvarına doğru atlamaya çalışın – yukarıdaki resme bakın.

4 - Doom Ebedi: Nekravol 1 Sırlar Haritalar ve Konum - Koleksiyon ve Sırlar - Doom Ebedi Kılavuz

Sonra yok edilen zemini kullanarak alt seviyeye atlayın - Doom Ebedi: Nekravol 1 Sır Haritaları ve Konumu - Koleksiyon ve Sırlar - Doom Ebedi Kılavuz

Sonra yok edilen zemini kullanarak alt seviyeye atlayın. Oyuncaya ulaşacaksın.

Avantaj

5 - Doom Ebedi: Nekravol 1 Sırlar Haritalar ve Konum - Koleksiyon ve Sırlar - Doom Ebedi Kılavuz

Patronu yendikten ve en üst kata ulaştıktan sonra, göreve devam etmek için sağa dönmeyin - Doom Ebedi: Nekravol 1 Sır Haritaları ve Konumu - Koleksiyon ve Sırlar - Doom Ebedi Rehber

Patronu yendikten ve en üst kata ulaştıktan sonra, göreve devam etmek için sağa dönmeyin. Sola git ve koridorun sonuna gel. Orada sırrı bulacaksın.

Ustalık jetonu

Jeton daha önce savaştığınız yerde - Doom Ebedi: Nekravol 1 Sır Haritaları ve Konumu - Koleksiyon ve Sırlar - Doom Ebedi Kılavuz

Jeton daha önce savaştığınız yerde. Hiçbir şeyin arkasına gizli değil.

Avantaj

Jetonla birlikte yerdeyken, merdivenlerden yukarı çıkın ve başka bir sır olarak göreceksiniz - Doom Ebedi: Nekravol 1 Sır Haritaları ve Konumu - Koleksiyon ve Sırlar - Doom Ebedi Kılavuzu

Jetonla birlikte yerdeyken, merdivenlerden yukarı çıkın ve başka bir sır olarak göreceksiniz.

Otomobil istasyonu

Konumun bu bölümünün başka bir sırrı var - Doom Ebedi: Nekravol 1 Sır Haritaları ve Konumu - Koleksiyon ve Sırlar - Doom Ebedi Kılavuz

Konumun bu bölümünün başka bir sırrı var. Sadece alt kata atlayın ve haritayı bulacaksın.

Oyuncak – Gladyatör

7 - Doom Ebedi: Nekravol 1 Sırlar Haritalar ve Konum - Koleksiyon ve Sırlar - Doom Ebedi Kılavuz

8 - Doom Ebedi: Nekravol 1 Sırlar Haritalar ve Konum - Koleksiyon ve Sırlar - Doom Ebedi Kılavuz

Gladyatör oyuncağını sadece uçuruma atlayarak alabilirsiniz - Doom Ebedi: Nekravol 1 Sır Haritaları ve Konumu - Koleksiyon ve Sırlar - Doom Ebedi Kılavuz

Gladyatör oyuncağını sadece uçuruma atlayarak alabilirsiniz. Atlama sırasında duvarda bir delik fark edeceksiniz. İçeri atla ve sırrına ulaşacaksın.

Oyuncak – Doom Hunter

9 - Doom Ebedi: Nekravol 1 Sırlar Haritalar ve Konum - Koleksiyon ve Sırlar - Doom Ebedi Kılavuz

10 - Doom Ebedi: Nekravol 1 Sırlar Haritalar ve Konum - Koleksiyon ve Sırlar - Doom Ebedi Kılavuz

Gizli odaya girmek için tuzakların altına girmeniz ve sağdaki duvarı yok etmeniz gerekir - Doom Ebedi: Nekravol 1 Sır Haritaları ve Konumu - Koleksiyon ve Sırlar - Doom Ebedi Kılavuz

Gizli odaya girmek için tuzakların altına girmeniz ve sağdaki duvarı yok etmeniz gerekir. Koleksiyonu Alın.

Ustalık jetonu

Bu token, Doom Hunter oyuncakla birlikte bulunabilir - Doom Ebedi: Nekravol 1 Sır Haritaları ve Konumu - Koleksiyon ve Sırlar - Doom Ebedi Kılavuz

Bu token, Doom Hunter oyuncakla birlikte bulunabilir.

Ebedi Alev Yakıt – Bölüm 1

11 - Doom Ebedi: Nekravol 1 Sırlar Haritalar ve Konum - Koleksiyon ve Sırlar - Doom Ebedi Kılavuz

Koleksiyon, koridorlardan birinin sonunda yer almaktadır - Doom Ebedi: Nekravol 1 Sır Haritaları ve Konumu - Koleksiyon ve Sırlar - Doom Ebedi Kılavuz

Koleksiyon, koridorlardan birinin sonunda yer almaktadır. Dikkatli olmalısın çünkü burası rakiplerle dolu. Sırları güvenle toplayabilmeniz için önce onları öldür.

Hile Kodu – Şeytan Damlası Yok

12 - Doom Ebedi: Nekravol 1 Sırlar Haritalar ve Konum - Koleksiyon ve Sırlar - Doom Ebedi Kılavuz

Bu disketi kodla almak için, hareketli sandıklar arasında atlayın ve karakterin olabildiğince düşük düşmesine izin verin - Doom Ebedi: Nekravol 1 Sır Haritaları ve Konumu - Koleksiyon ve Sırlar - Doom Ebedi Kılavuz

Bu disketi kodla almak için, hareketli sandıklar arasında atlayın ve karakterin mümkün olduğunca alçalmasına izin verin.

Avantaj

13 - Doom Ebedi: Nekravol 1 Sırlar Haritalar ve Konum - Koleksiyon ve Sırlar - Doom Ebedi Kılavuz

Tuzaklarla dolu koridoru takip edin - Doom Ebedi: Nekravol 1 Sır Haritaları ve Konumu - Koleksiyon ve Sırlar - Doom Ebedi Kılavuz

Tuzaklarla dolu koridoru takip edin. Sırrı takip ederek onlardan kaçınmaya çalışın.

Ekstra hayat

14 - Doom Ebedi: Nekravol 1 Sırlar Haritalar ve Konum - Koleksiyon ve Sırlar - Doom Ebedi Kılavuz

Ekstra bir yaşam elde etmek için önce çıkıntılı sivri uçları kullanarak doğru seviyeye atlamanız gerekir - Doom Ebedi: Nekravol 1 Sır Haritaları ve Konumu - Koleksiyon ve Sırlar - Doom Ebedi Kılavuz

Ekstra bir hayat elde etmek için, önce çıkıntı yapan sivri uçları kullanarak doğru seviyeye atlamanız gerekir. Son artıştayken, tırmanma duvarına doğru atlamaya çalışın – yukarıdaki resme bakın.

Tepeye tırmanın ve küçük bir boşluğa atlayın - Doom Ebedi: Nekravol 1 Sır Haritaları ve Konumu - Koleksiyon ve Sırlar - Doom Ebedi Kılavuz

Tepeye tırman ve küçük bir boşluğa atla. Orada ekstra hayatı bulacaksın.

Binanın ana koridorlarından birinin sonunda başka bir ekstra yaşam bulunabilir - Doom Ebedi: Nekravol 1 Sır Haritaları ve Konumu - Koleksiyon ve Sırlar - Doom Ebedi Kılavuz

Binanın ana koridorlarından birinin sonunda başka bir ekstra yaşam bulunabilir.

15 - Doom Ebedi: Nekravol 1 Sırlar Haritalar ve Konum - Koleksiyon ve Sırlar - Doom Ebedi Kılavuz

Bunu elde etmek için yeşil rafa atlamalı ve hayatla yere atlamalısınız - Doom Ebedi: Nekravol 1 Sır Haritaları ve Konumu - Koleksiyon ve Sırlar - Doom Ebedi Kılavuz

Bunu elde etmek için yeşil rafa atlamalı ve hayatla yere atlamalısınız.