Diablo 2 Yeni Başlayanlar Kılavuzu Yeniden Diriliyor | PCGamesn, Diablo 2 Diriliş Komple Yeni Başlayan Kılavuz – Fextralife

Diablo 2 Yeni Başlayanlar Rehberi

Birinin sizin için “kandıracağı” umuduyla eşyaları yere düşürmeyin. Öğeyi alıp kaybolacaklar.

Diablo 2 Yeni Başlayanlar Kılavuzu

Diablo 2 için Yeni Başlayanlar Kılavuzu Arıyor? Diablo 2’nin piyasaya sürülmesinden bu yana 20 yılı aşkın bir süredir, bu yüzden RPG oyunu hakkında her küçük ayrıntıyı hatırlamıyorsanız tamamen anlaşılabilir. Blizzard Diablo 2’yi yeniden canlandıran harika bir iş çıkarsa da, oyunun zaman testini yapmayan bazı yönleri var. Şeytandan adlandırılan bir oyunun bu kadar affedici olabileceğini kim tahmin etmiş olabilir??

Değerli beceri puanlarınızı sadece korkunç bir yapı oluşturduğunuz oyunun yarısını keşfetmek için harcamak kolaydır. Savaşa girmeden önce dikkate almanız gereken önemli mekanikler var, sanki karakterinize oyun başına sadece sınırlı sayıda. Hangi sınıfı seçeceğinden emin değilim? Amazon, Büyücü, Druid, Necromancer, Barbar, Paladin ve Assassin üzerine yapılarımız var – seçiminizi yapın!

İster hızlı bir tazeleme arayan geri dönen bir Diablo oyuncusu olun, ister serinin tam bir yeni üyesi olun, bu ipuçları oyunun başlangıcında yardımcı olmalı. Bir Diablo 2 sınıfı seçme şansınız olmadan önce Diablo ve Minyonlarını Cehenneme Göndermeye Hazırız.

Yararlı kısayollar

Savaş dışında, Diablo 2’nin envanter menülerinde çok zaman geçireceksiniz. Satış sürecini, bir mağazada anında bir ürün satmanızı sağlayan yeni yaşam kalitesi tweak ile hızlandırabilirsiniz. Bir satıcıya satmak için envanterinizdeki herhangi bir öğeyi kontrol edin ve sol tıklayın. Bu kullanışlı küçük kısayolla bolca zaman kazandırabilirsiniz, her seferinde savaşan şeytanları bitirdiğinizde dakikaları koruyabilirsiniz.

Tek tıklamada birden çok öğe satın almak için kullanabileceğiniz satıcıyla ilgili başka bir kısayol var. Vites ve sağ tıklama, bir yığın ürün satın almanızı sağlar. Bu, tek bir tıklamayla 20 kaydırma satın almanıza izin verdiği için tomes için kaydırma satın alırken kullanışlıdır. Ayrıca, basılarak doğrudan kemerinize öğe ekleyebilirsiniz Vardiya ve Sol Tıklama.

Nihayet, Yerde bırakılan tüm öğeleri görüntülemek için ALT kullanın. Bu, ekrandaki her öğeyi görmenize izin verdiği için çok önemlidir ve size ne aldığınız konusunda daha seçici olma özgürlüğü verir. Oyunun başında, çoğu oyuncu satabilecekleri gibi eski çöpleri alır, ancak daha iyi yağma bulmaya başladığınızda bu büyük ölçüde yavaşlar.

Diablo 2'deki iki şehir portalının yanında bir büyücü ve Amazon

Tomes’i hemen satın alın

Tanımlama ve kasaba portalının parşömenleri, Diablo 2’de en çok kullanılan öğelerinizden ikisi olacak, iksirlerin hemen yanında. Kanun 1’deki satıcıya erişimin kilidini açtıktan sonra, hemen bir kimlik ve kasaba portalı satın alın. Bu tomler, her bir gemide en fazla 20 kaydırma depolamanıza izin vererek size bol miktarda envanter alanı kurtarmak. Tomes, oyun boyunca envanterinizin bir dayanak noktası olmalı, muhtemelen aynı alanı baştan sona işliyor.

Paralı askerinizi unutma

Diablo 2, paralı askerlerin ne olduğunu ve nasıl etkili bir şekilde kullanılabileceğini vurgulamak için fazla zaman harcamıyor. Hemen hemen her eylemde, yanınızda bir fiyata savaşabilecek paralı askerler var. Yasa 1’de Kashya, Blood Raven Quest’i tamamladıktan sonra sizi haydut bir paralı askerle ödüllendiriyor. Paralı askerler onlar ölene kadar sizinle savaşırlar ve onlara dikkat etmiyorsanız oldukça hızlı bir şekilde ölebilirler.

Bu bir yük gibi görünse de, paralı askerler, özellikle yardım eline ihtiyaç duyabilecek solo oyuncular için son derece yararlı olabilir. Paralı askerleri kullanabileceğiniz aynı ekipman ve silahlarla donatabilirsiniz. Paralı askerinizin ekipmanını iyileştirmek, hayatta kalmasını iyileştirmenin en kolay yoludur – AI arkadaşınızın sizin için tank hasarını istiyorsanız, yağma işleminizi paylaşmanız gerekecek. Paralı asker iksirlerinizi, tutarak doğrudan kemerinizden bile verebilirsiniz Vardiya ve karşılık gelen hotkey basma.

Diablo 2'deki istatistik ekranı diriltildi

Beceri noktalarınızı dikkatlice geçirin

Devs, Diablo 2’de bir dizi önemli yaşam kalitesi değişikliği uyguladılar, ancak isteğe bağlı olarak cevap verme yeteneği bunlardan biri değil. Bu doğru, karakterinize göre yeniden özetlemek istiyorsanız, tüm oyun boyunca bunu yapmak için sadece bir fırsatınız var. Yasa 1’deki DEN OF Evil Quest’i tamamladıktan sonra, Akara size tüm becerilerinizi sıfırlama fırsatı verir. Bu fırsat zorluk başına bir kez gerçekleşir.

Becerilerinizi ve stat puanlarınızı akıllıca harcamanız önemlidir, çünkü hatalarınızı sadece bir kez düzeltebilirsiniz. Değerli puanlarınızı boşa harcamadığınızdan emin olmak için bir yapı kılavuzunu takip etmeye değer. Diablo 2 diriltme karakterinizi daha yüksek bir zorluğa götürmenizi sağlar, ancak puanlarınız canavarlara karşı savaşmak için çok zayıf hale getirirse hayatta kalmayacaksınız.

İstediğiniz gibi size saygı duymanızı sağlayan alternatif bir yöntem var, ancak Cehennem Zorluğunda Son Oyun İçeriğine ulaşmanızı gerektiriyor. Bu, her bir patronu beş eylemin hepsinde yenmeyi içerir – şansı şimdiye kadar yaptıysanız, yapınız o kadar da kötü olamaz. Beceri puanlarınızı yeniden atamanız için tam olarak neye ihtiyacınız olan Diablo 2 Respec kılavuzumuza göz atın.

Sınıfınızla deney yapmaktan çekinmeyin

Tamam, böylece beceri noktalarınızı dikkatlice geçirmeniz gerektiğini nasıl söylediğimizi biliyorsun? Oyun üzerinden normal zorluklarda oynamayı planlıyorsanız, yapınızla denemekten korkmayın. Diablo 2’nin başlangıç ​​zorluğu en uygun yapıyı yaratmanızı gerektirmez – yeni bir şey denemek istiyorsanız bazı puanları boşa harcamaktan kurtulabilirsiniz.

Oyunu normalde tamamlayamayacağınız kadar kötü bir yapı yaratmanın mümkün olduğunu düşünmüyoruz, ancak bu kesinlikle kabus ve cehennemde yapabileceğiniz bir şey. Yaratıcılığınız için bir oyun alanı olarak normal kullanın, ancak zorluğu bir seviyeye yükseltmeye karar verirseniz, bunun yerine bir yapı kılavuzunu takip etmek iyi bir fikir olabilir.

Bunların hepsi Diablo 2’de başlamanız gereken yeni başlayan ipuçları. Birlikte birleştirebileceğiniz tüm öğeleri görmek için Horadric Cube tarifleri hakkındaki büyük kılavuzumuza göz atmayı unutmayın. Masif rehberlerden bahsetmişken, Diablo 2 Runeword listemiz tüm oyundaki her run kombinasyonunu içerir – Yasaya ulaştığınızda bunu kontrol edin 2!

Batı Londra’da Christian Vaz, doğdu ve yetiştirilen Christian, günlerinin çoğunu Elden Ring ve Genshin Impact gibi oyunlar oynayarak geçiriyor. Ayrıca onu Starfield’daki evreni keşfederken ve Street Fighter 6’da kombinasyonlar yaparken bulacaksınız.

Diablo 2 Yeni Başlayanlar Rehberi

Açık Menü

Ölümcül Gambit – P Lies of P Build Rehberi

22 Eylül 2023, Fexelea, 0

Stormsteel Templar - P Lies of P Build Rehberi

Stormsteel Templar – P Lies of P Build Rehberi

21 Eylül 2023, Fexelea, 0

P Lies of P Build Rehberi - Dragonblade Dancer

P Lies of P Build Rehberi – Dragonblade Dancer

19 Eylül 2023, Fexelea, 0

P Lies of P Build Rehberi - Sawblade Sicer

P Lies of P Build Rehberi – Sawblade Sicer

18 Eylül 2023, Fexelea, 0

Diablo 2: Dirilişli – Sanctuary’de size yardımcı olacak 15 yeni başlayan ipucu ve püf noktaları

Diablo 2’de yeni? Bu 15 tavsiye 20 yıllık deneyimden geliyor.

Diablo 2 Andariel

Diablo 2 Andariel (Resim Kredisi: Blizzard Entertainment)

Diablo 2: Diriliş burada ve birçok oyuncu – yeni ve eski – şüphesiz Sanctuary’nin şeytanlarını üstlenmeye hazırlanıyor. Diablo 2, bu noktada 20 yaşından büyük ve sizi yeniden düzenlenmiş efsanevi oyuna tanıtacak veya yeniden düzenleyecek çok sayıda büyük yeni başlayan ipucu ve püf noktası var. Burada belirli bir sırada değiller.

1. Yapınızı odaklayın

Diablo 2: Diriliş Diablo 3 gibi değil, karakterleri istediğiniz kadar yeniden spec ve yeniden beceri gösterebileceğiniz anlamında. Aslında, Akara bir stat ve beceri sıfırlama ödülü vermeden önce Kötülük QuestLine ve Absolution Tokenleri tanıtılmadan önce, bir karakteri yeniden başlamaktan başka bir karakteri yeniden yapmanın bir yolu yoktu.

Üç zorluk seviyesiyle – normal, kabus ve cehennem – Akara’dan ücretsiz olarak üç stat ve beceri sıfırlaması alırsınız. Absolasyon jetonları, patronları cehennemde öldürürken alınan özel özleri birleştirerek yapılır ve onları nadir ve pahalı hale getirir. Bu nedenle, karakteriniz için beceri seçerken dikkatli olmak istersiniz.

Her karakterin üç farklı beceri ağacı vardır ve becerileri karıştırabilir ve eşleştirebilirsiniz, ancak en iyi yapılar genellikle mümkün olduğunca odaklanmıştır. Örneğin, büyücü olarak oynuyorsanız, muhtemelen üçünün de bir karışımı yerine soğuk, ateş veya yıldırım seçmek isteyeceksiniz. Özellikle erken oyunda, beceri ağaçlarını karıştırmak, patronlarla mücadele eden düşük güçlü bir karaktere yol açabilir.

2. Vitalite özniteliğinizi en üst düzeye çıkarın

Diablo 2: Diriliş Karakterlere özellikler olarak bilinen dört farklı stat havuzu verir: güç, el becerisi, canlılık ve enerji. Her seviye atladığınızda (ve bazı görevlerden) beş öznitelik noktası alırsınız, böylece nispeten nadirdirler. Tüm özellikler önemlidir, Canlılık . Büyük bir yaşam havuzu, çoğu Diablo 2 yapısının dayanak noktasıdır, büyücüler için bazı istisnalar bir enerji kalkan yapısı ile devam eder.

Kullandığınız ekipman ve silahlar donatmak için güç ve el becerisi gerektirir, bu nedenle en iyi ekipmanınız için her ikisine de sahip olduğunuzdan emin olun. Dexterity ayrıca blok statüsüne girer; Blok şansınızı en üst düzeye çıkarmak isterseniz, yeterli puan tasarruf edin. Aksi takdirde, tüm özellik noktaları canlılığa girmelidir.

3. Dirençleri en üst düzeye çıkarmak

Karakterinizin ateş, soğuk, şimşek ve zehir konusundaki dirençleri, kabus ve cehennem zorluklarına taşındığınızda sizi hayatta tutacak şeydir. Karakterler, dirençsiz normal zorluklara başlar, ancak ekipman ve belirli görevlerle kazanılabilirler. İkincisi için, Beş Yasa’da Anya’yı kurtardığınızdan emin olun.

Dirençlerinizi ana karakter ekranında, istatistiklerinizin hemen altında kontrol edebilirsiniz. Diyelim ki, 15 zehir direnciniz varsa, karakteriniz herhangi bir zehir element saldırısından% 15’lik bir azalma görecektir.

Daha zor zorluklara ulaştığınızda temel sayılar derin bir dalış aldığından, normal zorluktaki dirençlerle çok rahat olmayın. Kabusun -40 cezası ve cehennemde -100 ceza göreceksiniz. Bu, son oyunda maksimum korumaya sahip olmak için tüm dirençlere +175 civarında bir yere ihtiyacınız olacağı anlamına gelir.

Dirençler sunan dişliye öncelik verin ve aynı nitelikteki takılar için bir göz atmaya devam ettiğinizden emin olun.

4.

Diablo 2’nin gerçekten bir oyun oynaması yok, ancak prosedürel olarak üretilen seviyelerinin doğası ve düşmanları yeniden doğuran, yağma arayışında aynı patronları tekrar tekrar çalıştırabileceğiniz anlamına geliyor. Erken oyunda, Act One’s Siyah Bataklığı, sizi en azından normal zorluğun sonuna kadar taşıyabilecek işçiliği için yararlı olan runeleri bırakan Kontes’e ev sahipliği yapıyor.

Aramak Kasıtlı Ve ETH yaratmak için runeler Gizli Vücut zırhı için runeword. Zehir direnci, daha hızlı çalışma/yürüyüş, daha hızlı döküm oranı, daha hızlı hit iyileşme ve daha fazlasını sağlar.

Shael Ve ETH oluşturmak için kalkanlara gidin Kafiye runeword, daha iyi blok oranına sahip, tüm dirençlere% 25 ve sihir bulma artışı.

Yaprak büyücüler için harika bir runeword. TIR Ve Ral Runes, yangın becerileri ve soğuk direniş için büyük bir artış için bir çıtaya giriyor.

5. Hızlı seyahat için yol noktalarını bulun ve kullanın

Oyunun eylemleri bölgelere ayrılmıştır ve çoğu bölgenin hızlı seyahat için kullanılabilecek kendi yol noktası vardır. Ancak, eylemin ana kasabasından erişilmeden önce vahşi doğada yol noktasını keşfetmeli ve etkinleştirmelisiniz.

Örneğin, Kontes’i birden çok kez çalıştırmayı planlıyorsanız, ACT One Siyah Bataklık’ta yol noktasını bulmak isteyeceksiniz. Bu, ilk birkaç bölgeyi atlamanıza izin verecek ve tekrarlanan gezilerinizi çok daha hızlı hale getirecektir. Siyah Bataklık yol noktasına hızlı bir şekilde seyahat edebilir, kulesindeki Kontes’i öldürebilir, sonra süreci tekrarlamak için oyundan çıkabilirsiniz.

Yol noktaları her zaman belirli bir bölgede görünecek statik noktalardır. Onları, kullanıldıktan sonra sona eren veya oyun ana menüye geri dönen kullanıcı tarafından oluşturulan portallar olan şehir portallarıyla karıştırmayın.

6. Çantanızı erken iksirle doldurun

Erken oyun sırasında, sağlık iksirleri genellikle bol. Downed düşmanlardan ve dünyanın dört bir yanındaki sandıklarda birçok kişi bulmalısın. Öte yandan mana iksirleri bulmak çok daha zordur ve muhtemelen onları satın almak için satıcıları ziyaret etmeniz gerekecek. Kasabayı ziyaret ettiğinizde, stokladığınızdan emin olun.

Stamina da ağır bir rol oynar, ancak seviye atlayana ve daha iyi donanım bulana kadar oyunun sadece ilk birkaç saati için. Ancak bu nedenle, bir grup dayanıklılık iksiri de getirmek isteyeceksiniz. İstiflenebilirler, yani aynı anda üç veya dört içebilir ve aynı anda kullanılmak yerine birbiri ardına çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Antidot iksirleri geç oyunda önemli olabilir, çünkü bazı gelişmiş düşmanlar hayattan boşalana kadar süren kötü zehir saldırılarına sahip. Patronları alırken bunları düşünün. Benzer şekilde, Duriel ile karşılaşırken bazı çözünen iksirler getirdiğinizden emin olun.

7. Kemerinizi en kısa zamanda yükseltin

Oyuna özel bir ekipman olmadan başlıyorsunuz ve dikkat etmeniz gereken ilk eşyalardan biri bir kemer. Temel kayışlar iksir yuvalarınızı dört oranında genişletirken, gelişmiş kayışlar yuvaları toplam 16 için 12’ye kadar genişletecek. Temel bir kemer bile mevcut alanınızı iki katına çıkarır, bu da iksirleri çantanızdan kemer hotbar’a taşımak için harcadığınız süreyi azaltacaktır.

8. Kavgalara yardımcı olmak için bir paralı asker kiralayın ve donatın

Paralı askerler, tüm eylemlerin başlangıç ​​alanında işe alınabilir. Birinci Yasaya Göre Kan Raven’i Öldürmek, size ilgili teçhizatla donatılabilen ücretsiz bir Rogue Archer’ı ücretsiz alacaktır. Paralı askerler zırh ve silah olmadan nispeten zayıf olduğu için bu önemlidir. Gelecekte kiraladığınız paralı askerler mevcut paralı askerinizi iptal edecek ve giydikleri herhangi bir ekipman da sonsuza dek gidecek. Paralı askerleri değiştirmeden önce ekipmanınızı geri aldığınızdan emin olun.

Meta-oyunu genellikle aura yetenekleri ve silah sınıfı polears olması nedeniyle iki paralı askerlere yoğun bir şekilde eğilir. Bir paralı askerde donatabileceğiniz en iyi başlangıç ​​runewordlarından biri İç yüzü, hangi kullanıyor Ral, TIR, Kasıtlı, Ve Sol runeler. Bu, paralı asker (ve siz) mana’yı hızla yeniden canlandıran bir meditasyon aurası sağlar. Bir meydan okuma aurası gibi bir şeyle birleştiğinde, çok çaba sarf etmeden hızlı mana rejen ve ekstra savunma alabilirsiniz.

9. Runes ve Taşlara Tutun

Runes Diablo 2’yi tanıtıldıklarında büyük ölçüde değiştirdi. Oyundaki en güçlü öğelerden bazılarını-runewords-oluşturmak için kullanılabilirler, ancak aynı zamanda oyun içi para olarak da yaygın olarak kullanılırlar. Bir şekilde muazzam bir runeword fazlası yoksa, mümkün olduğunca çok şey tutmalısınız. Düşük runes bile Horadric Cube’da “küp” için birleştirilebilir, size daha yüksek bir rune verir.

Mücevher, hem soketli öğelere özel yetenekler eklemek hem de tarifleri hazırlamak için de oldukça önemlidir. Runes gibi, düşük kaliteli mücevherler Horadric Cube’da yükseltilebilir, bu nedenle mümkün olduğunca çok fazla tutmaya devam etmek isteyebilirsiniz. Sezon ekonomisi başladıktan sonra belirli miktarda mükemmel mücevher için orta yüksek runes ticareti yapan insanları bile bulabilirsiniz.

10. Büyük paralar için sarı (nadir) vites sat

Altın Diablo 2’de her zaman önemlidir: Diriltilmiş. Oyunun başlangıcında iksir, portal ve kimlik kaydırmaları satın almak için ihtiyacınız olacak ve geç oyunda paralı askerinizi diriltmek için buna ihtiyacınız olacak. Ölmek de bir sürü altın kaybetmenize neden olur, böylece sert bir patron dövüşü sizi fakir bırakabilir.

Altın toplamanın en iyi yolu, sarı (nadir) eşyaları almak, onları tanımlamak ve tüccarlara satmaktır. Çoğu zaman karşılığında maksimum miktarda altın elde edebileceksiniz. Yan not: Diğer oyuncuların öldüğünde çalmasını önlemek için altınızı kişisel zulünüze yatırdığınızdan emin olun.

11. Gear’ı +beceri istatistikleriyle tutun

Belirli görevleri seviye atladığınızda veya tamamladığınızda beceri puanları alırken, becerilerinizi artırmanın bir sonraki en iyi yolu vites yoluyla. Nadirdir, ancak tercih ettiğiniz becerileri artırdığını bulduğunuz her şey önceliklendirilmelidir (en azından çok daha zayıf olmanıza neden olmadıkça). +Becerilere sahip en iyi dişli efsanevi (altın/kahverengi) ve runewords olacaktır, ancak nadir (sarı) öğeler de bazı mükemmel istatistiklerle yuvarlanabilir.

Diablo 2: Dirilişte Paylaşılan Stash sayesinde, karakterleriniz arasında dişlileri değiştirmek çok daha kolay. Ve Diablo 2, mevcut karakterinizle ilgili olmayan rastgele dişli damlaladığından, diğer karakterlerinizle çalışan dişlilere dikkat edin.

12. Ekstra envanter alanı için Horadric Cube’u kullanın

İki Action göreviyle kazanılan Horadric Cube, oyundaki en güçlü araçlardan biridir. Sadece birden fazla alanda oyun boyunca hareket etmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda işçilik, mücevherleri ve runeleri birleştirmek için de kullanılır ve daha fazlası.

. Bu nedenle, birçok insan daha büyük eşyaları tutmak için küpü ana çantalarında tutar. Envanteriniz takılarla dolduğundan bu daha önemli hale geliyor.

13. Bir patronla karşılaşmadan önce bir kasaba portalı açın

Diablo 2’de Bir Ölüm: Diriliş, sizi herhangi bir ekipman olmadan Yasanın başlangıç ​​alanına geri gönderir. Tıklandığında tüm ekipmanlarınızı yeniden donatacak ve her şeyi envanterinize geri taşıyacak olan ölü vücudunuza geri dönmek size kalmış. Ya da, geri yapamazsanız, vücudunuzu şehre geri taşımak için oyundan çıkabilirsiniz. Ancak bu, haritayı ve canavarları sıfırlayacak.

Bir patron savaşına girerken, düşmanlar tarafından sürülmeyecek yakındaki bir kasaba portalı açın. Bu, ölürseniz, görevi çok daha kolay hale getirirseniz hızla vücudunuza geri dönmenizi sağlar.

Ve eğer hardcore oynuyorsanız ve ölüyorsanız, yeni bir karakter başlatmak eğlenin.

14. Bir kadro ile oyna

Diablo’nun minyonları daha fazla oyuncu katıldıkça güçlenir, ancak bir grup insanın oynaması en iyi yoldur. Oyun boyunca çok daha hızlı bir şekilde hareket edebileceksiniz ve düşmanlar tarafından sürülme konusunda endişelenmeden geri çekilip iyileşebilirsiniz. Çoğu karakter, maksimum hayatta kalma ile maksimum hasara odaklanırken, partinizi artırmak için bazı destekleyici becerilerle çalışamamanız için hiçbir neden yoktur, özellikle de erken oyunda.

Sadece ganimetin Diablo 2’de paylaşıldığını bilin: Diriliş, bu yüzden bırakan üst düzey öğeleri almaya hazır olun. Aksi takdirde, güzel sormanız veya ticaret yapmanız gerekecek.

15. Dolandırıcılık ve sahte işlemlere karşı dikkatli olun

Diablo 2: Diriliş, şüphesiz yeni gelenlere vites ve tesviye konusunda yardım etmekten mutluluk duyan birçok gazi ile doldurulacak. Ancak, mümkün olan herhangi bir şekilde diğer oyunculardan yararlanmak isteyen birçok insan da var. İşte dolandırılmadığınızdan veya aldatılmadığınızdan emin olmak için birkaç ipucu.

Bir ticareti kabul etmeden önce her zaman ticaret penceresindeki öğeleri kontrol edin. Bazı insanlar efsanevi öğeleri aynı görünen düşük kaliteli öğelerle değiştirecek ve insanların stat ekranını kontrol etmemesini umuyor.

Birinin sizin için “kandıracağı” umuduyla eşyaları yere düşürmeyin. Öğeyi alıp kaybolacaklar.

Ve oyuna hiçbir şekilde “yardımcı olabilecek” herhangi bir üçüncü taraf yazılımı indirmeyin. Muhtemelen ekipmanınızı bir şekilde kaybetmenize neden olacak.