Araç zamanlı denemeler nerede? 10. Hafta için Fortnite Konum Kılavuzu – GameSpot, Fortnite Araç Zamanlı Denemeler – Nerede bulundukları ve nasıl yenilecekleri | Oyunlar

Fortnite Araç Zamanlı Denemeleri Nerede Bulunur ve Nasıl Yenilir

Harita boyunca noktalı altı Fortnite Araç Zamanlı Deneme var ve zorluğu tamamlamak için üçünü yenmeniz gerekiyor.

Araç zamanlı denemeler nerede? 10. hafta için Fortnite Konum Kılavuzu

Kendinize bir araç bulun ve bazı zamanlanmış denemeleri nakavt.

4 Aralık 2018, 04:34 PST

Şu anda mevcut herhangi bir anlaşma yok
GameSpot perakende tekliflerinden bir komisyon alabilir.

Fortnite Sezonu: Battle Royale neredeyse bitti, 7. sezon yakında başlayacak ve bu sezonun son zorlukları şimdi 10. Hafta için mevcut. Bunların arasında size görevlendirilen biri var Tam Araç Zamanlı Denemeler–Çok zor olmayan ancak nereye gideceğini bilmeyi gerektiren bir hedef. Toplam üçü yapmanız gerekecek, ancak zamanlanmış denemelerin nerede bulunduğuna dair bir gösterge yok veya bu zorluğu nasıl tamamlayacağına dair bir gösterge yok. İşte nereye gidecek ve ne yapmalı.

Temel düzeyde, araç zamanlı denemeler geçmişte araç olmayanlara benzer; Bir yere gidersiniz (aşağıdaki haritada ve listede belirtildiği gibi), denemeye başlarsınız ve bitişe giderken işaretleyicilerden yarışırsınız. Buradaki temel fark, önce bir aracı sabitlemeniz gerektiğidir; Denemeye başladığınızda size verilmez. Bunu yürüyerek tamamlamayı deneyebilirsiniz, ancak deneyimlerimize göre bu gerçekçi bir şekilde mümkün değildir.

Sesi açmak için tıklayın

 • Başlamak:
 • Sonunda:
 • Otomatik oynatma
 • Döngü

Tüm cihazlarınız için bu ayarı hatırlamamızı istiyorum?

Lütfen videoları izlemek için bir HTML5 Video özellikli tarayıcı kullanın.
Bu videoda geçersiz bir dosya biçimi var.
Üzgünüm ama bu içeriğe erişemezsin!

Bu videoyu görüntülemek için lütfen doğum tarihinizi girin

‘Enter’a tıklayarak GameSpot’un
Kullanım ve gizlilik politikası şartları

Şimdi oynuyor: Fortnite – Bir Viking gemisini, bir deveyi ve çökmüş bir savaş otobüsü konum kılavuzunu ziyaret edin

Araç yumurtları genellikle Fortnite’de rastgele, ancak tembel bağlantılarda bir golf arabasını takip etme şansınız olabilir. Alternatif olarak, bulduğumuz güvenilir bir nokta, önemsiz kavşağın hemen dışında. Doğuda, C1 ve C2’yi ayıran hatta, dört ATV ile bir yarış pisti bulabilirsiniz. Uygun şekilde, zamanlanmış denemelerden ikisi oldukça yakın yer alır, bu nedenle bunları tamamlamak için en azından bu ATV’leri kolayca kullanabilmelisiniz (yumurtlamaları koşuluyla).

Altyazı sağlanmadı

Bir araç elde ederseniz, daha sonra zamanlanmış denemelerden birine gitmek isteyeceksiniz. Haritada, tembel bağlantılar, önemsiz kavşak, floş fabrika ve tozlu divot da dahil olmak üzere en az beş tane var. Zamanlanmış denemeye başladıktan sonra, bir dizi bayrak görünecek ve zaman süresi dolmadan her birinden geçmeniz gerekecek. Gerçek yarış nispeten basittir; Bayrakları görmekte veya nereye gitmeniz gereken herhangi bir sorun yaşamamalısınız-zor bir parça bir aracı güvence altına almak ve zamanlı denemenin kendisini bulmak.

 • Junk Junction’ın kuzeybatısında, B1’in ortasında
 • Tembel bağlantıların kuzeybatısında, F2’nin sol alt kısmında
 • Dusty Divot’un doğusunda, G5’in ortasında
 • Perakende Row’un doğusunda ve Lonely Lodge’un güney-güneybatı, i6’nın üst ortasında
 • Floş fabrikasının kuzey-kuzeydoğu, D9’un sağ üst kısmında

Bir deveyi ve diğer nesneleri ziyaret etmekle size görevlendirilen 10. Hafta zorluğunun yanı sıra, 6. sezonun sonunu temsil eder. Sezon 7 köşede, ancak neyin oluşacağına veya tam olarak ne zaman başlatacağına dair resmi bir kelime olmamasına rağmen.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçildi. Sitemizde yer alan bir şey satın alırsanız GameSpot gelirin payını alabilir.

Bir haber ipucu var veya doğrudan bizimle iletişime geçmek istiyorum? E -posta [email protected]

Fortnite Araç Zamanlı Denemeleri Nerede Bulunur ve Nasıl Yenilir

Sezonun erken saatlerinde Fortnite zamanlı denemelerini hatırlayabilirsiniz, ancak 6. Sezon 10’daki Fortnite Battle Pass zorluklarından biri mevcut formüle bir bükülme ekledi. Lastik simgesinden başlamak için Fortnite Araç Zamanlı Denemelerden birini tetikledikten sonra, bir araçta seyahat ederken görünen kontrol noktalarından geçmeniz gerekir, aksi takdirde kayıt olmazlar – ‘D, zamanlayıcı süresi dolmadan önce hepsini toplamak için zorlanın.

Fortnite araç zamanlı denemelerle başa çıkmanın en iyi yolu, zaten oldukça hızlı oldukları ve ayrıca yolunuzda size yardımcı olmak için tetikleyebileceğiniz ek bir roket artışı paketledikleri için Fortnite Quadcrashers’dan birini kullanmaktır. Bir kontrol noktasını kaçırırsanız veya başka bir zaman tükenirseniz, her zaman lastik simgesine geri dönebilir ve başka bir deneme için tekrar tetikleyebilirsiniz. Her zaman olduğu gibi, özellikle aracınızın sesi, bölgenin etrafında yakınlaştırdığınız ölü bir hediye olacağından, muhtemelen sürüşünüzü taramaya çalışan diğer oyunculara bakacak şekilde olun.

 • – Zafer Royale’i güvence altına almak için en iyi ipuçları
 • Fortnite Tier 100 zorlukları– korkunç zorluklar nasıl tamamlanır
 • Fortnite Av Partisi Zorlukları– Gizli yıldızları ve afişleri bulun

Fortnite Araç Zamanlı Deneme Yerleri

Harita boyunca noktalı altı Fortnite Araç Zamanlı Deneme var ve zorluğu tamamlamak için üçünü yenmeniz gerekiyor. İlk önce bir dörtlüsör aldığınız sürece, bunlardan herhangi birini esinebilmelisiniz ve aşağıdaki yerlerde bulunabilirler:

 • Önemsiz kavşak – Lama heykelinin yakınındaki kuzeybatıda.
 • Tembel bağlantılar – Kuzeybatıdaki golf dükkanının dışında.
 • Tozlu divot – Kuzeydoğu yolunun yakınında.
 • Perakende Satır/Lonely Lodge – römork parkının güneyinde.
 • Cennet avuç içi – Doğuda yalnız bir fragmanın yakınında.
 • Fatura fabrikası – Tepenin üstünde kuzeydoğuda.

Junk Junction – Lama heykelinin yakınındaki kuzeybatıya

Bu araç zamanlı deneme yokuş aşağı çalışıyor, bu yüzden bir araç için mücadele ediyorsanız, Junk Junction’dan bir alışveriş sepeti alın. Dev lama heykelinden başlayarak, tüm kontrol noktalarına çarpana kadar güneye doğru tepeden aşağı doğru yuvarlanın.

Tembel bağlantılar – Kuzeybatıdaki golf dükkanının dışında

Bu araç zamanlı deneme, tembel bağlantılar kompleksinin kuzeybatı köşesindeki dükkanın dışında başlar ve oradan batıdan sonra golf sahasının etrafında güney.

Tozlu Divot – Kuzeydoğu yolunun yakınında

Bu araç zamanlı denemenin simgesini, yolun biraz güneyinde, Dusty Divot’un kuzeydoğusundaki zamanlı denemeyi bulacaksınız. Başladıktan sonra, son kontrol noktasına rampa atlamasıyla biten doğuda rüzgarlı bir yolda sizi yönlendirecek.

Perakende Satır/Lonely Lodge – Römork Parkının Güneyindeki

Römork parkının içinde birkaç dörtlüsör olduğu için bu güzel ve kolay bir araç zamanlı deneme. Meydan okumaya başlayın ve bozuk bölgeye ulaşana kadar güneyde batıdaki yolu takip edin.

Paradise Palms – Doğu’da yalnız bir fragmanın yakınındaki

Bu araç zamanlı denemeyi tamamlamak için bir Quadcrasher’a ihtiyacınız olacak, ancak yararlı bir şekilde simgenin yakınında park edilmiş birkaç tane var. Batıya doğru başlayarak başlayın, sonra güneye dönün ve son kontrol noktaları için dağın kenarını yükselt.

Flush Fabrika – Tepenin üstünde kuzeydoğuda

Bu araç zamanlı deneme için taşıma işlemine ihtiyacınız varsa, Flush Fabrika otoparkında bir Quadcrasher bulmalısınız. Oradaki tepenin tepesine gidin, sonra denemeyi etkinleştirin ve kuzeybatıya giden tepeden aşağı kontrol noktalarını takip edin.

Haftalık sindirimler, sevdiğiniz topluluklardan masallar ve daha fazlası

Bilgilerinizi göndererek Şartlar ve Koşullar ve Gizlilik Politikasını kabul edersiniz ve 16 yaş ve üstü.

10. Sezon 8 için Fortnite Zaman Deneme Yerleri Nasıl Bulunur

Fortnite Sezon 10 eğlence ve bazı tartışmalarla doludur (** öksürük ** Mechs). Burada 8. Hafta ile bu, tamamlanacak bazı yeni zorluklar olduğu anlamına gelir. Zorluklardan birinde, Pleasant Park’ın doğusunda veya Salty Springs’in güneybatısında bir zaman denemesini tamamlamaya ihtiyaç duyan oyuncular var. Çoğu zorlukta olduğu gibi, yerleri bulmak en zor kısım olabilir.

Buradaki haritalar, oyunculara meydan okuma konumlarını bulmak için nereye gideceklerini gösteriyor. Bir kez orada, bir holografik kronometre başlamanız gereken yeri işaretler. Tamamlanması gereken iki kez denemenin en hızlısı, Salty Springs’in batısında. RV’nin yakınında bir hoverboard var.

Fortnite Zaman Denemesi

Zaman denemesi etkinleştirildikten sonra, oyuncuların sadece gidip tüm puanları almak için Hoverboard’u kullanmaları gerekir. Bir uçucu tahtanız yoksa, hoş park zaman denemesinin bitmesi daha kısa ve daha hızlıdır. Oyuncuların denemedeki tüm noktaları toplamak için birkaç tur yapmaları gerekecek. Buraya gömülü video her iki zaman deneme konumuna bakıyor. Oyuncuların görevi tamamlamak için sadece zaman denemelerinden birini yapmaları gerekiyor.

Oyuncular, başlamadan önce bazı ağaçları yıkarlarsa işlerin daha iyi gittiğini bulabilirler. Bu ayın başlarında Fortnite, yarasa heykelleri, dev sandalyeler ve dans arayan oyuncular vardı. Sızıntılar da bir Fortnite It: Bölüm 2 Crossover’ı geçen ayın sonlarında ima etti. Fortnite, tatiller için harika zorluklar yapma geçmişine sahiptir; Cadılar Bayramı için önümüzdeki haftalarda ürkütücü bir şey bekleniyor.