5 Köyler İçin En İyi Minecraft Cep Edition Tohumları, bunlar tembel insanlar için en iyi Minecraft Pe köy tohumları – Gameskinny

Bunlar tembel insanlar için en iyi minecraft pe köy tohumları

Contents

Bu eşsiz köylü ve çetlan durumu sadece temel versiyonunda çalışır Minecraft, Bu nedenle, tohumu test etmek için bu versiyonu yüklemeniz gerekecek.

5 Köyler için En İyi Minecraft Cep Edition Tohumu

Köyler Minecraft’ın en iyi kısımlarından biridir. Bazen elmas, zırh, zümrüt ve yiyecek içeren muazzam ganimetleri var. Ayrıca, oyuncuya ticaret yoluyla birkaç eşya sağlayan köylüler var.

Köyler genellikle bu nedenlerle aranır, ancak yumurtlama noktasından genellikle uzun bir mesafe vardır.

Bunu hafifletmek için, oyuncular genellikle köyleri olan tohumları bulmaya çalışacaklar, böylece ticaret yoluyla geniş ganimet ve malzemeler alabilirler. 1 sayesinde.18 GÜNCELLEME, tüm tohumlar anakaya ve java baskısında evrenseldir.

Oyuncular, Minecraft’ın Cep Basımındaki Dünyalara kolaylıkla erişmek için aşağıda listelenen tohumları kullanabileceklerini belirtmelidir.

Minecraft Oyuncuları için Köyler Bulunan Pocket Edition Tohumları

5) Tohum: 7583610616009964263

Bu tohum hem ovalar hem de pürüzlü zirveler biyomları ile güzel bir araziye sahiptir. Spawn’ın hemen kuzeyinde, içinde iki köyü olan bazı pürüzlü zirveler arasında sıkışmış bir ovalar biyomu var.

Oyuncular 50, Y, -50’de ortaya çıkmalı. Köyler -150, y, -750’de bulunabilir.

4) Tohum: 510815684

.18! 510815684, 1500 blok yumurtlama içinde her bir biyoma sahiptir – ve hatta bir köy ve harap portal orada! Bedrock & Java’da çalışıyor.

. Seyahat etmek için küçük bir mesafe olan 1.500 blok içinde, ziyaret edilecek tonlarca biyom var. Bu birçok nedenden dolayı yararlıdır, ancak gerçek satış noktası, yumurtlama yakınında bulunan köydür.

Bu da yumurtlamanın yakınında olan yıkık portalı bile içermiyor.

3) Tohum: -2075440166

Bu Minecraft Köyü. ������bedrock tohumu -2075440166 civarında -1000, -800 civarında.

Tohum, yağmak için bol miktarda bina ve bahçeye sahip genişleyen bir köye sahiptir. Ne olursa olsun bir köy için iyi bir tohum olurdu, ancak tohumun sunacak başka bir şeyi var.

Köyün hemen yanında bir Minecraft Portlager karakolu bulunabilir, bu da onu tekrarlanan baskınlar için mükemmel hale getirir. Köy ve karakol -1000, y, -800 civarında bulunabilir.

2) Tohum: 232053

Bu tohumun hemen yakınında üç köy var. Oyuncular yağmak ve aynı zamanda çok yakın olan bir çıta karakoluna gidecek her üçünü de ziyaret edebilirler. Yumurtlama koordinatları 50, y, 50 ve köyler yakın.

Oyuncular ayrıca bodrumlu bir Minecraft iglo ve dördüncü köy (400, y, 150) için daha da ileri gidebilir (400, y, -150).

1) Tohum: 92182

Bu tohum tartışmasız köy almak için en iyisidir. Oyuncular hemen hemen iki köy bulacak ve hemen. Bunlar, ticaret için harika ganimet ve tonlarca köylü sunar veya.

Bu bittiğinde, zanaatkarlar bir ormanlık konak bulmak için hareket edebilirler, bu da genellikle inanılmaz derecede zor. .

Bunlar tembel insanlar için en iyi minecraft pe köy tohumları

200’den fazla tohumdan baktıktan sonra, bunların Minecraft PE’deki en iyi köyler olduğunu düşünüyoruz.

200’den fazla tohumdan baktıktan sonra, bunların Minecraft PE’deki en iyi köyler olduğunu düşünüyoruz.

Düzinelerce ve düzinelerce Minecraft PE Tohumlar bir angarya olabilir, etrafta yüzen pek çok büyük olan var.

Benim gibi bir şeyseniz, tohum ararken tüm zamanınızı boşa harcamak istemezsiniz. Her yeni tohumu yüklemek, köyleri ve kaynakları aramak ve bir tohum zamanınıza değip değmeyeceğini görmek gerekir. Sadece keşfetmeye ve işçiliğe girmek istiyorsun! Sonraki 70 tohumdan herhangi biri aradığım biyoma mı sahip olacak?? Eğer şanslıysam, 70 numara olabilir!

Daha da kötüsü, bazı tohumlar versiyondan versiyona değişir Minecraft Ve bazı dünya tohumları PE ve oyunun PC versiyonlarında farklıdır! Ne büyük dert.

Tohum ararken biraz tembel olmayı sevmeme rağmen, gerçekten ouck ve sadece dalış yapmam gerektiğini düşündüm. Blok şekilli ellerimi alabileceğim ve doğrulanmış en iyi PE 10’u koyabileceğim her tohumu kontrol ettim.4 tohum tek bir yerde. 9x ve 10x üzerinde test ettiğim 200+ tohumdan bunlar, en havalı köy yumurtlamalarına sahip en destansı biyomlar. Bunlar orada en iyi köy tohumları Minecraft PE.

Not: Tohumlar büyüklüğe duyarlıdır! Onları tam olarak oldukları gibi yazın.

Double Village yakınında çift biyom ile yumurtlama

Camero Minecraft PE Tohumu 10.4 Çift Village Mesa ve Plains

Tohum: Kamero

Biome: Mesa ve Ovalar

Notlar: Büyük bir köy gibi görünse de, Wells tarafından bunun aslında yan yana ortaya çıkan iki köy olduğunu söyleyebiliriz. Bu tohum, köyün yarısının Mesa biyomunda ve yarısının ovalarda olduğu konusunda benzersizdir; Bir Mesa köyü bulmak nadirdir!

Bu tohum şunları içeren bir demirci ile birlikte gelir:

 • 2 Altın İngotlar
 • 2 fidan
 • 2 demir kask
 • 3 Ekmek
 • 1 demir kazma

Çift biyom köyleri, ikisi arasında ileri geri sıçrayabileceğiniz için eğlenceli ve ilginç hayatta kalma oyunları yapar.

Büyük Mountain Village ve Bataklık’ın yanında yumurtlama

Süper Domuz Dağ Village Minecraft Pe Tohum Demirci

Tohum: Süper Domuz

Dağ, bataklık, çöl

Notlar: Dağ köyleri de bulmak çok nadirdir Minecraft PE, onları harika yakalamalar yapmak! Bu tohum sizi gerçekten kayaya sokan çok eşsiz bir köyün yanında ortaya çıkarıyor. Aslında dağın yüzüne yükselen birkaç ev var.

Bir evin uzun sütunu demircidir:

 • 2 demir tozluk
 • 1 Demir Bot
 • 2 ekmek somun
 • 5 mürekkep kesesi

Köyün kendisi tek havalı şey değil: doğrudan şehir merkezinin altında harika bir mağara sistemi var ve yakınlarda yemyeşil bir bataklık biyomu var.

Mesa ve Plains’deki köyün yanında yumurtlama

Shadowscythe Pawn, Mesa Village Tohum Nehri'nin yanında

Tohum: Shadowscythe

Biome: Ovalar, Mesa

Notlar: Mesa köyleri bulmak zaten oldukça nadirdir, bu nedenle bir nehirdeki bir Mesa köyü oldukça istisnai bir tohumdur. PE tohumları ararken, sadece çok güzel olduğu için kalbimi ısıtan tür budur. Burada demirci yok, ancak yerin büyüklüğü için birkaç ev ve bir ton çiftlik var.

Ekran görüntüsünden göremezsiniz, ancak nehrin mesa tarafında yakınlarda oldukça büyük bir bataklık biyomu da var.

Kabak köyünün yanında yumurtlama

Bachilleres tohumu kabak köyünün yanında yumurtlama

Tohum: Bachilleres

Biome: Ovalar

Notlar: Bu, güzel bir körfez bölgesine açılan bir nehirde çok küçük bir köy. Çok fazla görünmese de, kabaklar ve sudaki küçük ‘liman’ alanı bu tohumu tuhaf hale getiriyor. Ev aramak veya bir limana inşa etmek için güzel bir yer arıyorsanız, bu harika bir yer olurdu.

Ayrıca, kabaklar! Kabakları kim sevmez?

Double River Village’ın (Herobrine) yanında yumurtlama

Herobrine sahte tohum çift köyü iki nehirdir

Tohum: Herobrine sahte

Biome: Çöl, ovalar

Notlar: Bu tohum bu listedeki favorilerimden biri, eğer sadece bir balırlık tohumu olduğu için. Herobrine hiç açıklanmamış olsa da, birçok eğlenceli fan spekülasyonu konusudur.

Yumuştuktan sonra, iki kasabayı bulmak için düz bir şekilde ilerleyin. Her ikisi de birbirinden bağımsız ve bağlı değil, ancak kolayca ileri geri seyahat edecek kadar yakınlar. .

Harika bir düzen ile bir tepede köyün yakınında yumurtlama

Que saman tepedeki köyün yakınında sevimli

Tohum: Que Saman

Biome: Ovalar, orman

Notlar: Harika kasaba tasarımı bulma eğilimindedir, bu yüzden bu sevimli küçük köy tohumu çok harika. Buradaki binalar çok düzgün bir şekilde organize edilmiş ve kasaba tek iyi bir kasaba için oldukça büyüktür.

Bir tepeye yerleştirilen bu tohum, küçük bir çiftlik, kısmen gizli evler ve güzel bir ‘şehir merkezinde’ bölgeye sahiptir.

Snow Village yakınlarında buz sivri uçlu yumurtlama

1410403532 Snow Village Buz Başak Tohumu Yakında Yumurtlama

Tohum: 1410403532

Buz ovaları, ovalar, tundra, kar

Notlar: Doğrudan yumurtlamadan, bir tepenin üzerinden yürüyün ve ardından bu destansı köyün yerini bulmak için karın kenarını takip edin. Bir tundranın kenarında bulunan, kasabadan ayrılmadan buz sivri uçlarını görebilirsiniz!

En havalı manzara özelliklerinden biri olarak , Bir köyün yanındaki buz artışları sıcak bir emtia. Henüz bir köyü çok yakın koyan bir tohum görmedim. Bu köy çok havalı ve hatta küçük bir balkabağı yaması var (bonus puanları)!

Büyük mantar adası ile köyün yakınında yumurtlama

Minecraft Pe Demircisi ThisBattlesTartedtnt Büyük Mushrom Adası Tohumu ile Village yakınında yumurtlama

Tohum: ThisBattlesTartedtnt

Biome: Mantar, ovalar

Notlar: Pe oldukça standart, ama yine de mükemmel. . Saniyeler içinde, bir sürü mantar ile kasabadan büyük bir yarımada/ada bölgesine seyahat edebilirsiniz.

Ayrıca bir demirci de var:

 • 1 ekmek somun
 • 2 Elma
 • 1 Demir Kılıç
 • 2 Demir İngotlar
 • 2 obsidiyen blok
 • 5 mürekkep kesesi

Triple Village yakınında yumurtlama (harika tohum!)

Minecraft pe büyük köy üçlü tohum mamamoose

Tohum: Mamamoose

Biome: Ovalar

Notlar: Bu tohum bulduğum en destansı tohumlardan biri. Sadece bak! Üç kuyu olduğunu görebilirsiniz, yani aslında burada bir mega köye sıkışmış üç köy var.

Büyük bir köy tohumu arıyorsanız, bu sizin için.

!

1417801910 Quad Village Demirci Emerald yakınında yumurtlama

Köy #1, yumurtlama yakınında

Minecraft tohumu Emerald yakınında yumurtlama

Köy #2 ve #3, daha fazla nehir

4 Köy Minecraft Tohumu Emerald Demirci

Çölde Köy #3 ve #4

Tohum: 1417801910

Biome: Çöl, Ovalar, Savanna, Bataklık

Notlar: Son tohumun üç köyü bire çarptı; Bunun hızlı yürüme mesafesinde dört köyü var. Hepsini bulmak için biraz yürüyüş yapmanız gerekecek, ancak birbirine oldukça yakınlar. Bunun en iyi kısımlarından biri Minecraft Dünya temelde zümrütlerin (yer: demirci göğsünde) yanında ortaya çıkmanızdır, bu da hayatı çok daha kolay hale getirir!

First Village’daki demirci:

 • 2 Demir İngotlar
 • 2 zümrüt
 • 2 ekmek somun
 • 1 Elma

Second Village’daki demirci:

 • 2 zümrüt
 • 2 demir kask
 • 1 Demir Bot

İlk köyün yumurtadan sola döndükten sonra (yani köy solunuz ve bataklık sağınızda) ve bir nehre geçip ikinci köyü görene kadar devam edin. İkinci köyden nehrin karşısında çöldeki üçüncü köye kadar görebilmelisiniz. Dördüncü köy üçüncü.

Kıyı Dağları ile Double Village’ın arkasında yumurtlama

1426064692 Çift Village Coast Dağları Tohum PE

Tohum: 1426064692

Biome: Ovalar, dağ, orman

Notlar: Spawn’da köyü görmek için arkanı dön. Bu, okyanus ve dağlarla kaplı bir nehir arasında sandviçlenmiş mükemmel bir konuma sahip harika bir çift köy tohumu. Kasaba kıyıdan uzandığından, bunu neredeyse bir liman veya liman tohumu olarak sınıflandırabilirsiniz.

Dağlar da birçok şelale ve doğal mağaralarla harikadır. Köyün bir kısmı ve birkaç çiftlik aslında bazı dağlarda ortaya çıkıyor ve harika bir tohum yumurtlamasına neden oluyor.

Awesome Mountain Village yakınında yumurtlama

Mountain Village Seed Minecraft VVVVVVV

Biome: Dağ, orman

Notlar: Evet, başka bir dağ köyü tohumu – ama bu aynı zamanda çok havalı. Köyün bir kısmı dağda ortaya çıkıyor ve geri kalanı ya nehir boyunca ya da nehirde. Mekanın en önemli özelliği, neredeyse önceden inşa edilmiş küçük bir kale çok uzun boylu dağ evi.

Bir demirci var:

 • 2 ekmek somun
 • 2 Altın İngotlar
 • 1 Elma

İki savan köyü ve aşırı dağların yakınında yumurtlama

xnxx iki köyün yakınında yumurtlama aşırı dağ savana demirci

Tohum: Xnxx

Biome: Savanna, dağ, çöl

Notlar: Yürürken, önünüzdeki çılgın dağ göreceksin. Yaklaştıkça dağın sol tarafını daire içine alın ve köyü göreceksiniz.

Bu senin günlük kum köyün değil, bu fantastik aşırı dağlar tarafından doğru. Buradaki dağlarda çılgın çıkıntılar ve hatta birkaç yüzen dağ bloğu var.

İlk köy demirci:

 • 2 Demir İngotlar
 • 2 demir kazma
 • 1 demir tozluk
 • 1 Elma
 • 2 Obsidiyen

Biraz daha ileride, çöl ve savan sınırını takip ederseniz, ikinci köyü göreceksiniz.

 • 2 zümrüt
 • 1 demir kazma
 • 2 Demir İngotlar
 • 1 Elma
 • 1 Demir Göğüs Plakası

Demirci ile Island Village’da yumurtlama

Tohum: 1427837471

Biome: Ada

Notlar: Bu, sadece tatlı bir demircisi olduğu için en iyi ada köylerinden biridir. Kasaba ve ada oldukça küçük, ancak harika bir hayatta kalma modu oyunu için çiftlikler ve köylülerle mükemmel bir şekilde stoklanıyor.

Ada köyleri oldukça yaygın, ama henüz böyle iyi bir demirci ve ada düzenine sahip bir tane buldum.

Demirci:

 • 2 zümrüt
 • 2 Altın İngotlar
 • 1 Demir İngotlar
 • 2 somun ekmek

Herhangi birini özledim mi?

Sonsuz sayıda harika ve destan var Minecraft PE Bazı harika köylü tohumlar – Bu liste buzdağının görünen kısmıdır. Kaçırdığım tembel için favori bir tohum var mı? Öyleyse, yorumlara bırakın!

8 En İyi Minecraft 1.20 köy tohumu

Kendinizi en önemli Minecraft yapılarından birinin yakınında ayarlayın.

Minecraft uzaklıktaki bir köye giden bir yol

Her şeye dağılmış birçok farklı önemli yapı var Minecraft dünya, ancak köyler kendilerini uzun vadede kurmak isteyen oyuncular için en önemli şeylerden biridir. Genel için köylerin ne kadar yararlı olduğu için Minecraft Oynanış, birçok oyuncu, tohumun yumurtlama noktasında etkileyici köylere veya köylere erişim sağlayan en iyi köy tohumlarını arıyor olabilir.

Minecraft Köyler, içinde yaşayan sakinler nedeniyle oyun için gereklidir. Oyuncular bu köylüleri, yaratıcı bina çabalarında veya Ender Ejderhası’nı çıkarma hedeflerinde onlara yardımcı olduklarından emin olmak için etkileyici ödüllerin kilidini açabilirler.

Bir Minecraft köyünde duran köylüler

En son ana dal Minecraft 1.. Yeni güncelleme ile en iyisi Minecraft Tohumlar genel olarak en iyi köy tohumlarından farklı görünecektir.

En iyi Minecraft köy tohumu

Bir köy tohumu arayan oyuncular, iki tür köy odaklı tohumdan birini arıyor olabilirler, bu yüzden oyuncuların Sürüm 1 için kullanabileceği en iyi sekiz tohum var.20’si Her iki olası köy tohumu türüne sahiptir.

Köy yumurtlama Minecraft tohum

Bu tohumlar, bir köyün tam ortasında veya sadece bir. Bu, oyunculara hızlı ve kolay erişim sağlar Minecraft Dünya mümkün olan en iyi şekilde ve kalıcı olarak yaşamak için potansiyel bir alan.

Tohum: -8667047715126583669

Yumurtlama: 611.4, 69, -33

Minecraft'taki bir adada bir Savanna Biome

Bu tohum, bir savana köyünün sakinleriyle dolu iyi boyutlu bir adada oyuncuları ortaya çıkarıyor. Yaşamak için harika bir yer arayan oyuncular özellikle bu tohumu sevebilir, çünkü farklı bir adada bulunduğu için çeteleri köyden uzak tutmak daha kolay olacaktır.

Village Spawn Point’in dışında, bu tohumun oyuncuların keyif alması için birkaç faydası daha var. Adanın batısında Biome ve Spawn Adası’nın hemen dışındaki bir mercan resifi, oyunculara yakındaki bazı heyecan verici keşif fırsatları sunan devasa bir mantar tarlaları var.

Savanna Village Adası Tohumu haritası

Tohum: 39125021763781630

Yumurtlama: 12.5, 64, -52.5

Minecraft'ta kıyıdan hemen dışındaki bir plaj köyü

Bu tohum, oyuncuları oldukça sahil bir his için bir kıyı bölgesi boyunca yer alan bir köye sokar. Biraz inzivaya çekilen ancak karadan tamamen mahsur kalmak istemeyen bir köy isteyen oyuncular, anakara kıyısından sadece bir taş atışı olduğu için bu tohumun tadını çıkarabilir.

Yürüyen köy oyuncuları oldukça büyüktür ve oyuncuların ticaret yapması için çeşitli köylüler sunar. Kaplumbağalar, atlar, domuzlar, kediler, koyunlar, inekler ve tavuklar dahil olmak üzere adanın etrafına dağılmış birçok farklı çeteye de sahiptir.

Bir kıyı köyü yakınındaki yumurtlama alanının haritası

Tohum: 4325227337

Büyük ve çok derin bir göl üzerinde yüzen bir Minecraft köyü

Oyuncuların bu kadar eşsiz bir köyle karşılaşmaları nadirdir, ancak bu 68’de süper yakın oturuyor.3, 63, -144.4. Bu köy süper derin bir gölün üzerinde yüzüyor ve hemen yanında harap bir Nether portalı var.

Eşsiz bir köy arıyorsanız ve yumurtlamaya yakın bir köy arıyorsanız, bu tohumdan çok daha iyi olamazsınız. Oyuncular, bu tohumun haritalarının gölü veya köyü doğru bir şekilde tasvir etmediğini akılda tutmak isteyeceklerdir, ancak Java’da tohumu gerçekten kullandığınızda köy ve gölü yumurtlama yakınında bulacaksınız.

Minecraft tohumu yumurtlama alanı haritası

Havalı köy Minecraft tohum

Bu tohumlar, oyuncuların düzenli olarak karşılaştığı ortalama olanlardan oldukça farklı olan benzersiz köylere sahiptir. Genellikle, oyuncular bunları bulmak için seyahat etmek zorunda kalacaklar, ancak son derece olağanüstü oldukları için yolculuğa değerler.

Tohum: -4541735665408914819

Ortasında oturan bir çıta karakolu olan bir Minecraft köyü

Hemen harekete geçmek istiyorsanız, bu tohum sizin için. Oyuncular, içinde bulunan bir çıta karakoluna sahip bir köye oldukça yakın bir şekilde ortaya çıkacak.

Spawn’dan, köyü ve çıta karakolunu bulmak için 248, 62, 216 civarında gidin. Oyuncular burada eşsiz bir hikaye anlatmayı seçebilirler, çünkü Pillager karakolları asla bir köyün ortasında ortaya çıkmaz ve bu da onlara büyük ödüller için bir baskın başlatma fırsatı sunar.

Yakın köy ve yağmacı karakoluna ek olarak, bu tohumun yumurtlaması da bir kiraz çiçeği grove biyomuna oldukça yakındır. Ve köy kaynakları arıyorsanız, ancak bir köyün ortasında oturan bir çeteli karakolla birlikte gelen kaos ile uğraşmak istemiyorsanız, -344, 69, 88’de bulunan yumurtlamaya yakın diğer köyü de ziyaret edebilirsiniz.

Bu eşsiz köylü ve çetlan durumu sadece temel versiyonunda çalışır Minecraft, Bu nedenle, tohumu test etmek için bu versiyonu yüklemeniz gerekecek.

Bir köy ve çıta karakoluna sahip bir minecraft tohumu haritası

Tohum: 8620312566723034376

Yumurtlama: 55.5, 71, -489.5

Minecraft'ta su üzerinde yüzen bir köy

Bu tohumda -500, 62, -2133’e giderseniz, tamamen su üzerinde yüzen bir köy bulacaksınız. Köyler genellikle bir tür adada veya hiçbir yerde suya yakın bir yerde ortaya çıkar, bu nedenle bu köy bu kadar garip bir şekilde yumurtlama Minecraft dünya.

Bu köy su üzerinde izole edildiğinden, iyi aydınlatıldığı sürece, oyuncuların seviye atladıkları köylülerden birinin öldüğü konusunda endişelenmeden geri dönmelerini sağladığı sürece, çetelerden genel olarak daha fazla korunur.

Yüzen bir köy içeren bir tohum haritası

Tohum: -143824728126122711

Yumurtlama: 17.5, 71, 1.5

Çok karlı ve buzlu bir biyom içinde karla dokunulmamış bir köy

Oyuncular bu tohumdaki bir köydeki bir eve karşı ortaya çıktı ve aynı köy de oldukça eşsiz bir köy oluyor. Tuhaf bir nedenden dolayı, çevredeki ortam bu köyün hemen üzerinden geçer ve tamamen kışlık bir manzara ile çevrili iken karla dokunulmamış.

Buzlu ve karlı bir yumurtlama alanına sahip bir tohum haritası

Tohum: 932193734

Minecraft'ta tepelerden ayrılan bir köy

Bu tohumdaki eşsiz köy 619, 78, 80’de bulunur ve birkaç dağın etrafına dağılmıştır. Köyler genellikle doğrusal yollarda üretilir, ancak düz olmayan alanların yakınında ortaya çıktıklarında biraz kırılma eğilimindedirler, bu da bu tohumda olan şey.

Köy kuyusu, merkezdeki bir arazide yüzüyor ve köy evleri etrafındaki yerde bir daireye dağılmış. Bu köy özellikle büyük olmasa da, benzersiz formatı, bir köyün yakınında eşsiz bir ev kurmak isteyen oyuncular için mükemmeldir.

Dağınık köy tohumu haritası

Tohum: 5862795876156409474

Yumurtlama: 1.5, 124, 10.5

Minecraft'ta tepelerle çevrili bir köy

Bu tohumdaki en yakın köyden en yakın görünüm sadece rakipsiz. -386’ya gidin.6, 81, 368.1 ve yayılan tepelerle çevrili bir köy bulacaksınız.

Bu köy oldukça büyüktür ve birçok farklı biyomuna yakın olması, onu yaşamak için güzel bir alan arayan oyuncular için özellikle ideal bir yer haline getirir. Bir kiraz çiçeği grove biyomu var, tam olarak eski bir şehir ve köyün hemen yanında bir lav havuzu var.

Çarpıcı manzaralı bir tohum için yumurtlama ve çevre bir harita

Bu bilgileri Minecraft Java Edition Sürüm 1’i oynayarak topladık.20 ve Minecraft pencereler için PC’de.

Dot Esports’taki Personel Yazar, öncelikle Minecraft, Genshin Impact, MC Şampiyonası (MCC), Disney Dreamlight Valley, General Gaming ve akış. Tüm hayatı boyunca hevesle yazıyor ve oyun oynuyor ve şimdi zamanını ikisini birleştirerek geçiriyor. Kacee, 2021 yılında San Diego Eyalet Üniversitesi’nden İngilizce lisans derecesi ve yaratıcı düzenleme ve yayıncılık sertifikası ile mezun oldu. Daha sonra 2022’de 2023’te bir personel yazarına geçmeden önce Dot Esports’a serbest yazar olarak katıldı. Boş zamanlarında, okuyabileceğinden daha fazla kitap satın almaktan, tek başına veya arkadaşlarla oyun oynamaktan, çok fazla çay içmek, izlemeyi sevdiği tüm flamalarla ayak uydurmak, konserlere katılmak, filmler ve televizyon dinlemek, dinlemek için mücadele etmekten hoşlanıyor. Müzik ve ailesi, arkadaşları ve evcil hayvanlarıyla zaman geçirmek, dünyasının en önemli kısımları.